Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Nuotoliniu būdu Simono Daukanto gimnazijos bendruomenės atstovai dalyvavo ISM ir LRT rengtuose „Mokyklos lyderės 2020“ apdovanojimuose. Laurus konkurse pelniusią mokyklą sveikino Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Elijošius ir Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė.

 Plačiau >

Dėmesio! Lapkričio 18-20 dienomis vyks važiuojamosios dangos atnaujinimo darbai Tilžės-Statybininkų-Gardino gatvių sankryžoje ir Gardino gatvės dalyje tarp Tilžės ir Lyros gatvių. Planuojama nufrezuoti esamą bei kloti naują viršutinį ištisinį asfalto dangos sluoksnį. Transporto judėjimo sankryžoje ir Gardino gatvės dalyje stabdyti neplanuojama, tačiau eismas bus ribojamas.

 Plačiau >

Žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę mokėjimo terminas fiziniams ir juridiniams asmenims (toliau – nuomos mokesčio mokėtojai) iki kalendorinių metų lapkričio 15 d.

 Plačiau >

Pastaraisiais metais UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ kartu su miesto savivaldybe įgyvendina kilnią ir gražią iniciatyvą – seni, būtinų reikalavimų neatitinkantys šviestuvai ikimokyklinio ugdymo įstaigose keičiami naujais. Atnaujinus apšvietimą, darželių kiemai tamsiu paros metu virsta šviesos ir jaukumo oazėmis. Moderniai apšviestose darželių teritorijose vaikams malonu ir saugu pabūti lauke net rudens bei žiemos vakarais, kai anksti temsta.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės surengtoje nuotolinėje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia aktuali informacija apie COVID-19 viruso plitimo situaciją ir jo valdymo priemones. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ir Respublikinės Šiaulių ligoninės atstovai konstatavo, kad, nepaisant įvestų karantino priemonių, užsikrėtimo atvejų daugėja. Savivaldybės administracijos ir ligoninės vadovai kreipėsi į šiauliečius, prašydami atsakingumo ir supratingumo.

 Plačiau >

Teisme dar kartą pavyko apginti visų šiauliečių pinigus. Vadinamojo menų inkubatoriaus bylose Šiaulių miesto savivaldybei ir toliau pavyksta išvengti šimtatūkstantinių ieškinių. Šį kartą menų inkubatorių stačiusi bendrovė „Meba“ beveik 400 tūkstančių sumą iš miesto biudžeto norėjo prisiteisti teikdama ieškinį nuo bankrutavusios „Šiaulių regiono plėtros agentūros“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas lapkričio 11 dieną savo rašte, skirtame VšĮ Centrinei projektų valdymo agentūrai, pateikė papildomą informaciją apie teritorijų vystymo ir verslui palankios aplinkos gerinimo koncepciją, kitaip tariant – apie šiuo metu Šiaulių oro uoste vykstantį infrastruktūros atnaujinimo projektą. Ir vėl maloniai nustebino, kad itin operatyviai į Šiaulių vadovo raštą sureagavo Vyriausybės kanceliarija.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė viešuose aukcionuose parduoda nekilnojamąjį turtą. Lapkričio mėnesį elektroniniuose aukcionuose numatoma pasiūlyti 7 nekilnojamojo turto objektus. Tarp jų – ne tik administracinės patalpos, butai, gyvenamojo namo dalis, bet ir didžiulės gamybinės patalpos senojo odų fabriko teritorijoje, buvusi miesto pirtis ir erdvus mokyklos pastatas. Pastarojo kaina po paskutinio aukciono sumažėjo net keliasdešimčia tūkstančių eurų. Didelį pastatą, žemės sklypą ir dvi automobilių stovėjimo aikšteles galima įsigyti šiek tiek daugiau nei 270 tūkstančių eurų. Strateginėje miesto vietoje esanti miesto pirtis ir netoli Talkšos pakrantės stovintis įspūdingas vadinamojo menų inkubatoriaus pastatas taip pat galėtų tapti patraukliu pirkiniu nekilnojamojo turto projektų vystytojams.

 Plačiau >

Nors pasaulį paveikusi koronaviruso pandemija atnešė sumaišties į žmonių kultūrinį gyvenimą, gražiausios žiemos šventės Šiauliuose nebus pamirštos. Šiaulių miesto savivaldybė kviečia šiauliečius šventes pasitikti su jau gerai pažįstamu šūkiu „#Šiauliaišviečia“ ir skleisti šviesą, optimizmą bei gerą nuotaiką viso kalėdinio laikotarpio metu. Nors masinių renginių mieste atsisakyta, žiemos švenčių laukimas bus ne mažiau stebuklingas nei įprastai – miestas puošis gražiausiomis kalėdinėmis dekoracijomis, o šiauliečiai raginami kurti Kalėdų dvasią kartu.

 Plačiau >

Lapkričio 12 dieną mirė visų žinomas ir mylimas profesorius, menotyrininkas, Šiaulių menininkų bendruomenės patriarchas Vytenis Rimkus. Vienas pirmųjų Šiaulių miesto garbės piliečio vardo nusipelnęs V. Rimkus dar šių metų sausį šventė savo 90 metų jubiliejų. Sunkią netekties valandą Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas šiauliečių vardu reiškia nuoširdžią užuojautą sutuoktinei Česlavai, dukroms ir sūnui, artimiesiems, visai Šiaulių kūrybinei bendruomenei.

 Plačiau >

Sulaukta gerų naujienų iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Informuojama, kad ministerija ras finansinių galimybių prisidėti prie efektyvaus Šiaulių Rėkyvos progimnazijos pastato rekonstravimo projekto įgyvendinimo. Sunku patikėti, tačiau numatoma skirti net daugiau lėšų, nei buvo prašoma.

 Plačiau >

Siekiant aiškumo ir racionalaus koronaviruso (COVID-19) keliamų grėsmių valdymo, trečiadienį Vyriausybė patikslino kai kurias visoje Lietuvos teritorijoje paskelbto karantino režimo sąlygas.

 Plačiau >

Šiaulių valstybinė kolegija Galimybių festivalį TAVO PIN KODAS organizuoja jau ne vienerius metus. Šiemet renginio organizatorė visus kviečia susitikti lapkričio 19 d. online formatu vyksiančiame renginyje. Tikimasi, kad jau netrukus įvyksiantis galimybių festivalis sulauks ne tik jaunimo, bet ir visų šiauliečių dėmesio.

 Plačiau >

Į Respublikinę Šiaulių ligoninę praėjusią savaitę atvežtas ir Skubiosios pagalbos-priėmimo skyriuje sumontuotas naujas plaučių ventiliacijos aparatas. Tai jau 35-as aparatas, įsigytas COVID-19 pandemijos metu. Pirmosios pandemijos bangos metu buvo įvertinta kitų šalių praktika ir ligoninė ruošėsi galimam dideliam šių ligonių srautui. Šiuo metu gydymo įstaiga yra pasirengusi teikti pagalbą sunkiausios būklės COVID-19 sergantiems ligoniams, kuriems reikalinga dirbtinė plaučių ventiliacija.

 Plačiau >

Nauji rinkimai vyks Stoties, Spindulio g., Talkšos, Žaliūkių g., Rūdės g., Kražių g., Šimšės, Jono Jablonskio g., Draugystės pr., Gubernijos, Aušros tak., Klevų g., Centro, Bokšto, Pabalių, Karaliaučiaus g.,Šventupio, Tilžės g., Gegužių g., Lieporių g., J. Sondeckio g., S. Dariaus ir S. Girėno g., Gardino g., Ragainės g., Beržynėlio, Dainų tak., Lyros g., Dainų g., Architektų g., K. Korsako g., Bulvaro, Kviečių g. seniūnaitijose.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.