Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovų susitikimo metu susitarta bendradarbiauti siekiant paskatinti gyventojus naudotis viešuoju transportu, diskutuota apie galimybę kurti vieną bendrą autobusų-geležinkelių stotį, prie kurios dar galėtų atsirasti ir papildomos paslaugos, geresnė sąsaja su miesto autobusais ir dviračių takais. Toks naujas objektas būtų labai patogus visiems keleiviams, ypač neįgaliesiems.

 Plačiau >

Ši savaitė prasidėjo pakankamai sklandžiai, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, pirmadienį naujų COVID-19 atvejų Šiaulių mieste ir apskrityje nebuvo užregistruota.

 Plačiau >

Šiaulių miesto gyventojus ir miesto svečius informuojame, kad dėl techninių nesklandumų platformoje „Tvarkau miestą“ jau kuris laikas nėra atnaujinamas Jūsų užregistruotų problemų statusas. Technikai šią problemą sprendžia. Pranešimus priimame įprastu režimu, Jūsų užfiksuotos problemos sprendžiamos.

 Plačiau >

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kaip reikia elgtis, jei ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga? Ką turi daryti tėveliai? Ką turi daryti ugdymo įstaigos administracija? Visą informaciją rasite Nacionalinio visuomenės sveikatos centro parengtuose algoritmuose. NVSC algoritmai, kaip elgtis, jei ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga

 Plačiau >

Dabar visi skuba, lekia, kuria ateities planus, tačiau kartais verta sustoti ir pagalvoti, ką nuveikei, ko pasiekei ir kaip pasikeitei. UAB „Busturas“ šiauliečius (ir ne tik) veža jau daug metų. Šiemet įmonė minės savo 65-erių metų jubiliejų. Skaičius solidus bei priverčiantis „pasitempti“. Gera proga pažvelgti į Busturo pokyčius, įvertinti atliktus darbus ir nepasikuklinsime sakydami, kad pasidžiaugti bei pasididžiuoti.

 Plačiau >

Šiaulių meras Artūras Visockas reiškia užuojautą anapilin iškeliavusios ilgametės Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos Konsultacijų poliklinikos gydytojos Dalios Tarbūnienės artimiesiems. Daugiau nei keturis dešimtmečius onkologinėmis ligomis sergantiems Šiaulių krašto pacientams paskyrusios medikės nuopelnai buvo įvertini Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinio direktoriaus ir Šiaulių miesto mero padėkomis.

 Plačiau >

Penktadienio popietę į Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salę rinkosi svečiai, čia vyko 2020 metų Verslo projektų konkurso nugalėtojų apdovanojimai. Konkursas šiemet jau jubiliejinis, penktasis, o taip pat ypatingas dar ir tuo, kad sąlygos vystyti verslą buvo išskirtinės: jau nuo metų pradžios pasaulyje sklandė koronaviruso ir jo sukeltos ekonominės krizės šmėkla.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į Vilniaus ir Šiaulių universitetų rektorius prašydamas ŠU prijungimo prie VU procesuose nepamiršti ir visam miestui svarbaus objekto – Šiaulių universiteto botanikos sodo. Mero pasirašytame rašte akcentuojama, kad patvirtintame 2021–2025 metų Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos (VU ŠA) raidos plane Botanikos sodo likimas nėra visiškai aiškus.

 Plačiau >

Įstatyme apibrėžta, kad gyventojų skaičius seniūnaitijose paprastai turi būti ne didesnis kaip 3 000 gyventojų, todėl seniūnaitijų skaičius Šiaulių mieste nuo buvusių 18 išaugo net iki 45 seniūnaitijų. Sumažinus seniūnaitijų teritorijas, galimybės seniūnaičiui būti arčiau gyventojų žymiai padidėjo. Prieš tai vienas seniūnaitis bandydavo spręsti gyventojų klausimus seniūnaitijoje, kurioje gyveno 10 tūkst. ar net 26 tūkst. gyventojų.  Net ir įsiklausyti į viešojoje erdvėje išsakomus tokios seniūnaitijos gyventojų pastebėjimus ar poreikius būdavo praktiškai neįmanoma, ką jau kalbėti apie galimybę padėti spręsti problemas.

 Plačiau >

Rugsėjo 19-20 dienomis Šiaulių arenoje vyks Pasaulio ir Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo varžybos „Sun City Cup-2020“. Šiuo sudėtingu sportininkams ir visai visuomenei laikotarpiu tai vienintelės tokio rango tarptautinės varžybos Europoje.

 Plačiau >

Informuojame, kad iki 2020 m. spalio 2 d. 15 val. priimami projektų idėjų pasiūlymai 2021 m. bendruomenių iniciatyvų projektams iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų finansuoti. Didžiausias prašomas finansavimo dydis mažos apimties projektui įgyvendinti – 50,0 tūkst. Eur; didžiausias prašomas finansavimo dydis didelės apimties projektui įgyvendinti – 150,0 tūkst. Eur.

 Plačiau >

Rugsėjo 11-20 dienomis vyksiantys Europos paveldo dienų Lietuvoje renginiai jau 27-tą kartą sieks atkreipti visuomenės dėmesį į kultūros paveldą – mums atitekusį ankstesnių kartų palikimą. Jis nuolat šalia mūsų,  tik ne visada įvertintas, pažintas. Europos paveldo dienos – puikus būdas mums visiems prisiminti, kokį turtą turime. Šių metų Europos paveldo dienų tema – kultūros paveldas ir edukacija, tad daugelis renginių leis iš arčiau patyrinėti, prisiliesti prie kultūros paveldo objektų, susipažinti su senosiomis statybos technologijomis, pastatų puošybos tradicijomis. Teatralizuoti renginiai stengsis atgaivinti buvusią kultūros paveldo objektų dvasią.

 Plačiau >

Šiaulių miestui ir gretimiems apskrities rajonams iškilo sudėtinga užduotis. Bendrai visų savivaldybių valdomą atliekų tvarkymo centrą (ŠRATC) žlugdo didžiulė skola, kuri susidarė absurdiškai susiklosčius aplinkybėms. Regiono merai vasaros pradžioje jau kreipėsi į Vyriausybę, prašydami išspręsti skolos valstybei klausimą. Merų prašymą sustiprino ir Seimo narių grupė, pasirašiusi kreipimąsi į Ministrą Pirmininką.

 Plačiau >

Rugsėjo 10 dieną prie Šiaulių valstybinės kolegijos būrėsi Šiaulių jaunimas, kurio laukė pusdienis prasmingų diskusijų ir įvairių veiklų.

 Plačiau >
 1 2  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.