Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

AB „Šiaulių energija“ perspėja apie skaitiklius keičiančiais meistrais apsimetančius sukčius

AB „Šiaulių energija“ ragina savo vartotojus būti budriais ir apdairiais: karantino metu bendrovė nevykdo planinių karšto vandens skaitiklių keitimo darbų, tačiau tokias paslaugas gyventojams siūlo įmonės darbuotojais apsimetantys sukčiai.

 

Pastarosiomis dienomis AB „Šiaulių energija“ Apskaitos prietaisų administravimo skyriaus darbuotojai sulaukė keleto vartotojų skambučių. Gyventojai prašė patikslinti, ar tikrai bendrovė vykdo karšto vandens skaitiklių keitimo darbus ir karantino metu, nes sulaukė įmonės darbuotojais apsimetusių asmenų skambučių su prašymais juos įsileisti į namus minėtiems darbams atlikti. AB „Šiaulių energija“ neturi žinių, ar šiuo metu yra nuo sukčių tokiu būdu nukentėjusių asmenų, tačiau prašo vartotojų neprarasti budrumo.

Bendrovė karantino laikotarpiu savo veiklą gyventojų butuose yra apribojusi ir vartotojų prašymu atlieka tik būtinuosius darbus, kurie gali įtakoti suvartojamo karšto vandens kiekio skaičiavimus.

Primename, kad esant įprastoms darbo sąlygoms, karšto vandens skaitiklius tikrinančių ar keičiančių AB „Šiaulių energija“ darbuotojų reikėtų paprašyti parodyti darbo pažymėjimus. Jei kyla įtarimų, kad atvykęs asmuo yra apsimetėlis, gyventojai gali pasitikslinti, ar šis žmogus dirba AB „Šiaulių energija“, paskambinę bendrovės Apskaitos prietaisų administravimo skyriaus  specialistams tel. (8 41) 591 276 arba mob. 8 698 39426.

AB „Šiaulių energija“ darbuotojai už skaitiklio patikrinimą ar planinį keitimą apsilankymo metu niekuomet neprašo atsiskaityti. Bendrovės darbuotojai taip pat neprašo gyventojų papildomai pateikti asmens dokumentų ar mokėjimo sąskaitų.

Būkite budrūs!

AB „Šiaulių energija“ inf.

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: