Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto garbės pilietis, Šiaulių miesto tarybos narys ir krepšinio klubo „Šiauliai“ vyrų komandos treneris Antanas Sireika šiandien švenčia 65-ąjį gimtadienį! Žinomą šiaulietį pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Antanui Sireikai palinkėta jėgų ir entuziazmo pasiekti ir kitą sportinį – 1000 rungtynių – jubiliejų.

 Plačiau >

2021 m. gegužės 12 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos vykdys valstybinio lygio civilinės saugos funkcines pratybas tema „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“.

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programų finansavimo konkursui.

Šiaulių miesto savivaldybės 2021 metų biudžete numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programoms finansuoti.

 Plačiau >

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Šiaulių departamentas informuoja, kad H5N8 atmainos paukščių gripo virusu užsikrėtė ir Šiaulių rajono naminių paukščių ūkis, kuriame buvo auginamos vištos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pateikta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pristatyta startuojanti bendroji registravimosi sistema skiepijimuisi nuo koronaviruso ligos, o Šiaulių miesto administracijos direktorius patvirtino naujienas galimybę pradinukams toliau mokytis mokyklų klasėse.

 Plačiau >

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog visoms įmonėms, kurios atitiko nustatytus kriterijus, nurodytus Subsidijų nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms skyrimo ir administravimo tvarkos apraše, bei iki Vyriausybės nutarimo  (Nutarimas) įsigaliojimo buvo gavusios  vienkartinę subsidiją, papildomai paskirta dar beveik 28 mln. eurų.

 Plačiau >
Vaikų gynimo diena
2021-05-10

Prasideda registracija į šventę „ Aš – mažasis šiaulietis 2021", kuri vyks birželio 1-ąją.

Registraciją rasite čia

 Plačiau >

Nuo gegužės 10 d. visoje Lietuvoje prasideda visuomenės etapinė vakcinacija. Kiekvieną savaitę skiepijimas bus atveriamas naujai amžiaus grupei. Prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai kviečiami skiepytis bet kuriuo metu.

 Plačiau >

Lietuvos ekonomika vis dar susiduria su pandemijos sukeltais iššūkiais, todėl priimtos lengvatos, skirtos sunkioje padėtyje atsidūrusiems verslams. Nors nuo karantino paskelbimo pradžios iki dabar Vyriausybė sušvelnino karantino sąlygas ir leido atnaujinti kai kurių verslų veiklą, patirta žala ir nuostoliai verslui dar bus juntami ilgesnį laikotarpį. Atsižvelgiama ir į verslo atstovų prašymą padėti įveikti šį sudėtingą laikotarpį ir solidariai prisidėti prie karantino sukeltos situacijos sušvelninimo savivaldybėje suteikiant nekilnojamojo turto, žemės ir nuomos mokesčio už valstybinę žemę lengvatas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija informuoja apie nuo gegužės 10 dienos numatomus pasikeitimus pradinių klasių mokinių ugdyme. Toliau augant sergamumui atsiranda prievolė vykdyti mokinukų testavimą. Mokyklos šiuo metu jau ruošiasi vykdyti naujo tipo, paprastą ir neskausmingą testavimą.

 Plačiau >

Jūsų atsakingas darbas kasdien tvirtina mūsų valstybės demokratijos pagrindus, o šiuo sudėtingu laikotarpiu Jūsų vaidmuo visuomenėje tapo tik dar svarbesnis. Dėkoju, kad savo profesionalumu ne tik suteikiate gyventojams gyvybiškai svarbią informaciją, objektyviai nušviečiate svarbiausius įvykius ir aktualijas, bet ir padrąsinate, įkvepiate ir suteikiate džiaugsmo.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintas atnaujintas vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutų ir jų trasų sąrašas. Dokumente įvardinti maršrutai, kuriais miesto autobusai keleivius veža darbo dienomis, savaitgaliais ir kalendorinių švenčių dienomis.

 Plačiau >

Kitą savaitę Vidaus reikalų ministerija su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu (PAGD) organizuoja valstybinio lygio civilinės saugos funkcines pratybas. Šiose pratybose bus vertinamas institucijų gebėjimas operatyviai perduoti ir atnaujinti informaciją apie branduolinę avariją. Be to, bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) veikla ir tai, kaip teikiama pirminė informacija bei rekomendacijos gyventojams.

 Plačiau >

Organizuojamas nemokamas nuotolinis seminaras, visoms įmonėms vykdančioms transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklą, kurio metu būsite supažindinti, kaip registruoti veiklą GPAIS sistemoje, apskaityti ir tinkamai tvarkyti atliekas bei atitikti aplinkosauginius reikalavimus. Kviečiame visus mūsų savivaldybėje esančius autoservisus dalyvauti nuotoliniame seminare ir susipažinti su aplinkosauginiais reikalavimais bei veiklos deklaravimu GPAIS. Nuotolinį seminarą organizuojame kartu su Aplinkos apsaugos institutu, dalyvavimas nemokamas.

 Plačiau >

Kaip ir kiekvienais metais, pasibaigus šildymo sezonui, AB „Šiaulių energija“ atliks hidraulinius bandymus, skirtus šilumos perdavimo tinklų sandarumui ir tvirtumui patikrinti. Nors jų metu dažniausiai yra laikinai nutraukiamas karšto vandens tiekimas, primename, kad tokie bandymai – būtini, siekiant išvengti rimtesnių gedimų tinkluose šildymo sezono metu.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.