Balsuokite už Metų žodį ir Metų posakį      

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Paskutinę metų dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka sulaukė džiugios naujienos. Patvirtinta dar viena Kultūros paso edukacija 2021 metams – „Kamishibai teatras“. Tai jau ketvirtoji Kultūros paso edukacija bibliotekoje, kuri vyks iki pat 2023 metų gruodžio.

 Plačiau >

Kiekvienų metų sausio 1-ąją minima Lietuvos vėliavos diena. Pirmąją metų dieną keliama Valstybės vėliava prie valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, tad trispalvė, plevėsuojanti ant Šiaulių miesto savivaldybės pastato bokštelio, keičiama nauja. Pagrindinėje miesto aikštėje ta proga pakelta ir nauja, didesnė Šiaulių herbinė vėliava.

 Plačiau >

2020 metai istorijoje išliks kaip vieni aktyviausių ir sėkmingiausių metų Šiaulių miestui, tokius bus nelengva pakartoti. Šiuos metus miestas užbaigė rekordiniais biudžeto skaičiais ir įspūdingu įvairiausių projektų kiekiu. Vien investicijų projektų mastai verčia maloniai nustebti – tokių darbų atlikta net už 37 mln. eurų! Svarbiausia, kad didžiąją dalį tam reikalingų lėšų pavyko rasti ne Šiaulių miesto biudžete ir sėkmingai koordinuoti jų įgyvendinimą.

 Plačiau >

2020 m. Lietuvos kultūros tarybai skyrus finansavimą Šiaulių „Aušros“ muziejaus projekto „Muziejinių vertybių įsigijimas“ įgyvendinimui, muziejaus istorijos ir fotografijos rinkinius papildė reikšmingi eksponatai. Muziejinės vertybės buvo atrinktos, įvertinus jų istorinę vertę, retumą, unikalumą.

 Plačiau >

Nuo sausio 1 dienos keičiasi mokestis už automobilių statymą Šiaulių miesto mokamojoje zonoje. Įsigaliojus naujiems tarifams, šiauliečių ir miesto svečių patogumui atsiras ir daugiau stovėjimo vietų centrinėje miesto dalyje. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Nors padėtis išlieka ypatingai sudėtinga, jau antrą savaitę iš eilės matomi, nors ir nežymūs, situacijos pagerėjimo rodikliai. Pateikta informacija ir apie tai, kaip šiauliečiai laikosi karantino reikalavimų. Vis aktyviau darbuojasi savanoriai.

 Plačiau >

Paskutinėje šių metų spaudos konferencijoje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis žiniasklaidos atstovams pristatė pirminį 2021 metų Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto projektą. Pasak administracijos vadovo, biudžeto skaičiai bus mažesni, tačiau gyvenimas mieste dėl to nesustos. Šiauliečiai kviečiami susipažinti su biudžetu ir teikti savo pasiūlymus iki sausio 11 dienos.

 Plačiau >

Dar gruodžio mėnesio pradžioje paskelbtas konkursas ,,Mano Kalėdų eglė 2020“ pasibaigė. Jo metu siekta išsiaiškinti, kurio Lietuvos miesto Kalėdų eglė gražiausia, originaliausia, geriausiai atspindi savo idėją. Ir nors užduotis nebuvo paprasta, po daugiau nei kelių savaičių kruopščios specialistų atrankos, kovos tiesioginėse transliacijose ir kelių tūkstančių žiūrovų balsų, šių metų nugalėtoja tapo Šiaulių miesto žaliaskarė.

 Plačiau >

Metų pabaiga yra tas laikas, kai norisi sustoti apmąstyti praėjusius metus, įvertinti nuveiktus darbus bei pradėti dėlioti planus ateinantiems metams. Turbūt daugelis iš mūsų kasmet duodame sau, o gal ir kitiems, naujametinius pažadus, kuriuos ateinančiais metais bandome tesėti. Kaip gi šiuos 2020 metus palydi UAB „Busturas“? Ar pavyko viskas, kas buvo suplanuota?

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimas dėl trijų gatvių pavadinimų pakeitimo įsigalios 2021 metų kovo mėnesį. Iki to laiko L. Giros, V. Montvilos ir P. Cvirkos gatvių gyventojai ir čia registruotų verslų steigėjai gali neskubėdami susitvarkyti formalumus.

 Plačiau >

Gera žinia keturkojų augintinių šeimininkams – prieš didžiąsias 2020 m. žiemos šventes visose Šiaulių miesto šunų vedžiojimo aikštelėse įrengti nauji įrenginiai, skirti dresuoti šunims. 5-ose aikštelėse, esančiose Gegužių g. parkelyje „Beržynėlis“, prie K. Korsako g. 59 namo, Lieporių parke prie V. Grinkevičiaus g., prie Zoknių progimnazijos, Pelkių g., prie Mechanikų g. 13, 15 Rėkyvoje, įrengtos estakados ir piramidės šunims dresuoti, o Lieporių parke esančioje didžiausioje aikštelėje papildomai įrengti ir barjerai.

 Plačiau >

Informuojame, kad šių metų kovo 18 d. (trečiadienį) 15 val. Medelyno seniūnijoje (adresu Birutės g. 40) vyks Medelyno seniūnijos išplėstinė seniūnaičių sueiga.

 Plačiau >

Informuojame, kad šių metų vasario 12 d. (trečiadienį) 15 val. Medelyno seniūnijoje (adresu Birutės g. 40) vyks Medelyno seniūnijos seniūnaičių sueiga.

 Plačiau >

Interreg BSR projektas „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA) kviečia dalyvauti konferencijoje, skirtoje aptarti transporto modeliavimą ir duomenų valdymą. Konferencija vyks 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienomis Taline, Estijoje.Datos: 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienos

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra 2018 m. gegužės 30 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-705-61-0008 „Lopšelio-darželio „Kregždutė“ modernizavimas“ sutartį.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.