Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Iš naujo šiauliečių atrastame Dainų parke vėl burzgia sunkioji technika. Įsibėgėja naujas parko takų tiesimo etapas. Darbus apžiūrėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Savivaldybės vadovas su rangos darbus atliekančios bendrovės atstovais aptarė projekto įgyvendinimą, kalbėjo apie galimybes darbus atlikti greičiau nei planuota.

 Plačiau >

Primename, kad Daugiabučių namų gyventojai savo pastatų šildymą gali baigti kitu laiku negu Savivaldybės administracijos nustatyta šildymo sezono pabaiga. Šiuo atveju valdytojas teisės aktų nustatyta tvarka turi organizuoti daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkų – buitinių šilumos vartotojų − sprendimų priėmimą dėl pastatų šildymo kitu laiku negu Savivaldybės administracijos nustatyta šildymo sezono pabaiga.

 Plačiau >

Numatytų atlaisvinti veiklų darbuotojus šį sekmadienį kviečiame  atvykti į Šiaulių mobilų patikros punktą ir pasidaryti greitąjį antigeno testą, kad įsitikinti jog į darbą grįžtate sveiki. Antigenų testas  yra visiškai neskausmingas ir nesukeliantis nemalonių pojūčių, nes atliekamas iš nosies landos, o atlikto testo atsakymas gaunamas per 30 min. nuo testo atlikimo.

 Plačiau >

Balandžio 15 d. Šiauliuose simboliškai paminėta Pasaulinė kultūros diena. Prisikėlimo aikštėje suplazdėjo Taikos vėliava, simbolizuojanti taikos per kultūrą idėją, o Šiaulių kultūros centro pastatų lauko erdvę papuošė instaliacija, kuria išreiškiamas ilgesys kultūrinei veiklai ir žiūrovais pripildytoms salėms.

 Plačiau >

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena savivaldybėms ir skiepijančioms įstaigoms, kad skiepijant vakcina nuo koronaviruso „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“) rekomenduojama daryti 12 savaičių pertrauką tarp pirmos ir antros vakcinos dozės. Tačiau, atsižvelgiant į individualias aplinkybes, antrą dozę leidžiama skirti ir anksčiau, gamintojo nustatytu 4–12 savaičių intervalu.

 Plačiau >

Šiaulių priemiesčių gyventojai tikriausiai neretai pagalvoja apie galimybę gyventi miesto teritorijoje. Juolab, kad dalis miesto paslaugų ir dabar pasiekia rajono žmones: vandenį aplinkinėse gyvenvietėse tiekia „Šiaulių vandenys“, keleivius veža „Busturo“ autobusai, mokyklos, darželiai ir parduotuvės daug kam arčiau mieste. Šiaulių miesto savivaldybė jau gavo pirmą prašymą spręsti dėl galimybės oficialiai prisijungti Žaliūkių kaimo teritoriją.

 Plačiau >

Seimo valdyba suformavo specialią darbo grupę, kuriai yra pavesta per pusmetį atlikti rimtą Lietuvos rinkimų sistemų ir juos lydinčių teisės aktų peržiūrą. Darbo grupė kviečia iki š.m. gegužės 1 d. visas Lietuvos politines, institucijas, nevyriausybines ir kitas organizacijas, kurios vienaip ar kitaip dalyvauja rinkimų procese, teikti savo siūlymus, ką norėtumėte koreguoti šiuose įstatymuose:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis informavo apie Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo priimtą nutartį. Teismas atmetė visuomeninių organizacijų ir fizinių asmenų skundą, bei konstatavo, kad Šiaulių miesto savivaldybė tinkamai atliko viešinimo  ir konsultavimosi su visuomene pareigą. Pareiškėjai teismo prašė naikinti Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimą dėl apgyvendinimo paslaugų teikimo Tiesos g. 3, nes esą Savivaldybė jų tinkamai neinformavo apie rengiamą sprendimą, nesikonsultavo, nesudarė jiems sąlygų dalyvauti sprendžiant klausimą.

 Plačiau >

Vienas seniausių Šiauliuose renovuotų daugiabučių – Stoties g. 14 namas, pastatytas 1921 metais, pripažintas vienu iš trijų „Metų renovacijos projekto 2021“ rinkimų nugalėtojų. Rinkimus surengė Būsto energijos taupymo agentūra (BETA),  kvietusi visus Lietuvos gyventojus rinkti geriausius įgyvendintus projektus. Iš viso rinkimuose dalyvavo 14 projektų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione, apžvelgtos vakcinavimo aktualijos. Taip pat kalbėta apie būtinybę užtikrinti keleivių saugumą viešajame transporte, aptartos kitos miesto aktualijos.

 Plačiau >

Šiais metais Lietuvoje Kultūros diena balandžio 15-ji bus minima 15-tą kartą ir šalyje keliama Taikos vėliava. Primename, kad Lietuvos Respublikos Seimas 2006 m. liepos 19 d. įteisino Kultūros dieną kaip atmintiną. Kultūros dienos data susieta su Rericho Paktu – sutartimi dėl kultūros vertybių apsaugos karo ir taikos metu, pasirašyta Vašingtone 1935 m. balandžio 15 d. 21 Amerikos žemynų šalies. Ši sutartis tapo 1954 m. UNESCO Hagos „Kultūros vertybių apsaugos ginkluoto konflikto atveju konvencijos“ pagrindu.

 Plačiau >

Šiauliečiai, priklausantys 65 metų ir vyresnių asmenų grupei, kviečiami registruotis skiepijimui COVID-19 ligos vakcina savarankiškai arba su artimųjų pagalba.  Prašome užpildyti registracijos formą ČIA (pridedama). Užsiregistravus bus susisiekiama ir paskiriama skiepijimo data ir laikas. 

 Plačiau >

NATO oro policijos misiją vykdantys Italijos karinių oro pajėgų kariai, vadovaujami pulkininko Daniele Donati, šventų Velykų išvakarėse su dovanomis aplankė Šiaulių šv. Petro ir Pauliaus Katedros parapijos vaikų dienos centrą.

 Plačiau >

Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro Gyventojų skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina organizavimo tvarkos aprašo pakeitimu, atsiradus aukščiau esančių prioritetinių grupių skiepijimui skirtos ir nepanaudotos vakcinos likučiui, gali būti pradėti skiepyti didžiųjų (daugiau nei 100 darbuotojų) įmonių darbuotojai. Prioritetas teikiamas įmonėms, vykdančioms veiklą, priklausančioms Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus sekcijai, kurioje nurodytose veiklose praėjusį ir (ar) einamąjį mėnesį nustatyta daugiausia COVID-19 ligos protrūkių.

 Plačiau >

Balandžio 8 diena. Per praėjusią parą Šiaulių mieste užregistruota 15 naujų užsikrėtimo atvejų. COVID-19 virusu šiuo metu serga 196 šiauliečiai. Per pastarąją parą atlikta 720 koronaviruso testų, iš jų 15 (2,5 proc.) teigiami. Pirmąja vakcinos doze nuo COVID-19 viruso buvo paskiepyta 255 asmenų, antrąja doze - 53. Iš viso Šiaulių mieste paskiepytų pirmąja doze yra 14514, o antrąja - 6698.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.