Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šaulių miesto meras Artūras Visockas Savivaldybėje priėmė NATO oro policijos misiją Šiaulių oro uoste atliekančio Italijos karinių oro pajėgų junginio atstovus. Į mūsų miestą tarnauti vėl grįžo prieš penkerius metus misijai vadovavęs pulkininkas Danielis Donatis. Italijos kariškis pasikeitimus Šiauliuose sako pastebėjęs jau skrisdamas lėktuvu.

 Plačiau >

Sekmadienio vakarą Prisikėlimo aikštės ekrano statinio siena Šiauliuose nusidažė Baltarusijos tautinės vėliavos spalvomis. Taip miestas prisijungė prie palaikymo akcijos Baltarusijai, kurios žmonės jau pusę metų kovoja už laisvę ir demokratiją, už galimybę išreikšti savo valią sąžininguose rinkimuose.

 Plačiau >

Buvusiam Šiaulių miesto mero pavaduotojui Domui Griškevičiui tapus Seimo nariu, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas savo pavaduotojo pareigoms užimti pateikė Simonos Potelienės kandidatūrą. Šiaulių miesto savivaldybės taryba patvirtino teikimą balsų dauguma.

 Plačiau >

Pirmajame šiais metais nuotoliniame Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdyje balsuota dėl 2021–2023 metų Strateginio veiklos plano ir 2021 metų miesto biudžeto projekto patvirtinimo. Vieni svarbiausių savivaldybės veiklos dokumentų buvo patvirtinti be didesnių diskusijų. Nors pirmosios šių metų miesto finansų prognozės buvo nedrąsios, šiųmetinis biudžetas nebus mažesnis nei pernai, kai darbai mieste virte virė.

 Plačiau >

Jėgos aitvarų ir kitų vandens sporto šakų atstovai kviečiami įsikurti Šiauliuose, prie Rėkyvos ežero specialiai tokioms veikloms paruoštoje teritorijoje. Rėkyvos ežeras yra unikalus dėl didesnės galimybės aitvaruoti pučiant įvairių krypčių vėjams.

 Plačiau >

Informuojame, kad  asmenys, iki 2021 m. sausio 11 d. (imtinai) pateikę Prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą, maisto paketus gali atsiimti nuo 2021 m. vasario 11 d. žemiau nurodytose vietose nurodytu laiku.

 Plačiau >

Ko tik nesužinai būdamas politikas, dirbdamas LR Seime. Tai, kas vieniems atrodo tarnavimas savo žmonėms, miestui, kraštui, pasirodo, gali būti įvardyta kaip „neaiškios reputacijos verslininkų užliūliavimas“ ar tiesiog apgavimas, netgi pasitelkus Seimo narius. Viename Lietuvos portale  publikuotas didžiulis romano apimties vertas straipsnis apie tai, kaip neva kažkokie neaiškūs investuotojai vedžioja už nosies Šiaulių miesto merą  A. Visocką ir visą Tarybą, Seimo narius, kad  specialiai  suburta Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, suprask, tam, kad darytų spaudimą  LR Vyriausybei,  LRV kancleriui, bent 4 ministerijų ministrams ir pan. 

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ informuoja, nuo 2021 m. vasario mėnesio e. sąskaitas už bendrovės paslaugas į savo interneto bankus galės gauti ne tik Swedbank banko, bet ir SEB banko bei Šiaulių banko klientai. Primename, kad bendrovės e. sąskaitas vartotojai taip pat gali gauti elektroniniu paštu, siūlome aktyviai naudotis ir įmonės savitarnos svetaine mano.senergija.lt.

 Plačiau >

Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms skirta akcija

Ar Jūs domitės poezija ir Jums patinka lietuvių autorių kūryba? Galbūt skaitote, deklamuojate, o gal ją kuriate ir patys? O gal paprasčiausiai mylite Lietuvą? Šiaulių kultūros centras skelbia eilėraščių deklamavimo akciją „Deklamuoju Lietuvą“ ir kviečia Jus dalyvauti bei parodyti savo meninius sugebėjimus!

 Plačiau >

Bendradarbiaujant Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriui, Šiaulių muzikantų kalendoriaus iniciatoriui, reprezentacinio Šiaulių miesto festivalio-akcijos „Šiaulių naktys“, festivalių „Šiauliai Jazz“, „RUMSHK“ organizatoriui Remigijui Ruokiui ir reklamos įmonei UAB „Clear Channel Lietuva“, 2021 m. vasaris Šiauliuose prasidėjo nauja socialinės reklamos akcija. Įvairiose Šiaulių vietose, UAB „Clear Channel Lietuva“ stenduose, galima išvysti 2021 metų Šiaulių muzikantų kalendoriaus „TAYKAYKAA“ karikatūriškas iliustracijas-portretus. Iliustracijas kūrė Martynas Juchnevičius, dizainerė – Diana Kuprytė. 

 Plačiau >

Didžiausi scenos meno gerbėjai gyvena Šiauliuose ir Kaune, Alytaus apskrities gyventojai – vieni daugiausiai skaitančių knygas, o Panevėžio apskritis išsiskiria dideliu gyventojų noru dalyvauti kultūrinėse veiklose. Kultūros srityje esame aktyvi šalis, tai įrodo Lietuvos kultūros tarybos užsakymu 2020 m. atliktas tyrimas „Gyventojų dalyvavimas kultūroje ir pasitenkinimas kultūros paslaugomis“. Per metus iki 2020 m. pavasario karantino net 88 proc. gyventojų lankėsi kultūros ir meno renginiuose, muziejuose, kultūros paveldo objektuose, skaitė knygas. 70 proc. palankiai vertina kultūros paslaugų prieinamumą, o 68 proc. – jų kokybę.

 Plačiau >

Šiauliuose pradėtas įgyvendinti svarbus, regiono futbolo ir regbio bendruomenių ilgai lauktas projektas – dengto futbolo ir regbio maniežo prie Šiaulių arenos projektavimas. Atlikus reikalingas viešojo pirkimo procedūras, sausio 28 dieną Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius pasirašė techninio projekto parengimo sutartį su laimėjusiomis įmonėmis – UAB „Bendrieji statybų projektai“ ir UAB „Tiksli forma“. Bendra sutarties vertė 298 628 eurai.

 Plačiau >

Lietuvoje įkurta Įvaikinimo ir globos skambučių linija. Nuo 2021 m. sausio 25 d. kiekvieną darbo dieną 12-20 val. patyrę globos ir įvaikinimo srities specialistai nemokamu telefono numeriu 8-800 00207, el. paštu: klausk@viskasapiegloba.lt ir internetine pokalbių programa svetainėje www.globoscentrai.lt teikia informavimo bei konsultavimo paslaugas:

 Plačiau >

Per šią savaitę Šiaulius pasieks iš viso 1320 COVID-19 vakcinos dozių. Be jau žinomų gamintojų „BioNTech“ ir „Pfizer“ vakcinos, pirmą kartą gauta ir kitos farmacijos kompanijos – „Moderna“ vakcina. Pastarosios vakcinos gabenimui nėra reikalingas tokio ekstremalus šalčio režimas. Įprastinio šaldytuvo temperatūroje (nuo +2 iki +8 ) vakciną galima laikyti iki vieno mėnesio. „Moderna“  vakcina gaunama 10 dozių flakonuose. Antrą dozę reikia suskiepyti po 28 dienų („Pfizer“ – po 21 dienos).

 Plačiau >

Visame pasaulyje žinomas akordeonininkas Martynas Levickis sako, kad visko pasiekti gyvenime galima, jeigu daug kryptingai dirbsi, o svarbiausia, tikėsi savo svajonės išsipildymu. Anot Martyno, gyvenime sutinkame daug gerų žmonių, kurie lyg švyturys vaikui parodo kelią, tik reikia ir pačiam vaikui stengtis bei išdrįsti svajoti. Kristina Lekavičiūtė, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos psichologė, dalijasi mintimis apie tai, kaip svajonės įkvepia vaikus ir keičia jų gyvenimus.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.