Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Nauja viešojo transporto programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia!

Smagu Naujuosius metus pradėti su geromis naujienomis ir puikia dovana Šiaulių miesto viešojo transporto keleiviams. UAB „Busturas“ kartu su Šiaulių miesto savivaldybe siekia padaryti viešąjį transportą Šiaulių mieste kiek įmanoma patrauklesniu ir prieinamesniu kiekvienam bei skatinti juo naudotis taip mažinant aplinkos taršą. Nauja viešojo transporto mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia ir keleiviai yra kviečiami aktyviai ja naudotis.

Mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS buvo sukurta įgyvendinant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA), įgyvendinamą kartu su projekto partneriais iš Vokietijos, Švedijos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Veikla vykdoma įgyvendinant projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“, #R074. Finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Dar niekada pirkti autobuso bilietą nebuvo taip paprasta. Viskas, ko reikia, tik mobilus telefonas. Tereikia:

  • atsisiųsti programėlę į savo telefoną;
  • prisiregistruoti;
  • pasirinkti priklausančią lengvatą;
  • papildyti e. piniginę;
  • pasirinkti bilieto tipą;
  • skenuoti QR kodą;
  • visada turėti telefoną po ranka ir parodyti kontrolieriui.

Naujoji programėlė leidžia esamuoju laiku matyti savo sąskaitos likutį, bet kur ir bet kada pasipildyti e.piniginę, matyti savo pirktų bilietų istoriją bei dar galiojančius bilietus. Taip pat išlieka galimybė pirkti grupės bilietą vienam ar net keliems keleiviams. Kviečiame keleivius tapti testuotojais ir prisidėti prie programėlės tobulinimo proceso.

„Ši programėlė pereina iš teorinio į praktinio testavimo etapą, o šiame etape reikalingas kuo didesnis naudotojų skaičius. Praktiniame naudojime gali atsirasti nenumatytų trikdžių, todėl prašome keleivius aktyviai naudotis nauja programėle ir informuoti „Busturą“ apie galimus nesklandumus. Kuo aktyviau ir pakančiai dalyvausime šiame procese, tuo greičiau turėsime patogią ir modernią atsiskaitymo viešajame transporte priemonę“, – programėlės ŠiauliaiBUS pristatyme kalbėjo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

UAB „Busturas“ Plėtros ir Marketingo skyriaus vadovė Raimonda Pelutienė informavo, kad programėlės naudojimo instrukcijos keleiviams bus pateiktos specialiose atmintinėse miesto autobusuose.
Atsiliepimus apie programėlę galima siųsti el. paštu busturas@busturas.lt  arba pranešti telefonu 870055066.

 

UAB „Busturas“ informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: