Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Profesinės šventės proga pasveikinti socialiniai darbuotojai

Šiais metais Socialinių darbuotojų diena, dėl susiklosčiusios epideminės situacijos, buvo pažymėta kiek kitaip. Šį kartą šios profesijos atstovams nebuvo galimybės surengti jiems skirtos šventės, tačiau šios srities darbuotojus maloniai nustebino nuoširdus miesto mero dėmesys.

 

Meras Artūras Visockas apsilankė socialines paslaugas teikiančiose įstaigose ir profesinės šventės proga įteikė kolektyvams po saldžią dovaną. Savivaldybės vadovas sveikindamas patikino, jog žino, kad socialinio darbuotojo profesija yra viena sunkiausių, ir, kad be socialinių darbuotojų žmogiško artumo, atjautos ir darbštumo, negyvuotų jokia bendruomenė. Tuo pačiu pasidžiaugė, kad socialinės srities žmones vienija ta pati kilni misija – padėti kitiems ir kad jų pastangos mažais žingsneliais pasiekia tikslą.

Meras pabrėžė, kad kiekvienas atskirai nepasiektume norimo rezultato, tad labai svarbus ir valstybinis požiūris sprendžiant opius socialinius klausimus: socialinių paslaugų teikimo asmenims su negalia ir senyvo amžiaus žmonėms, globos netekusiems vaikams, būsto pritaikymo neįgaliesiems ir kt.

A. Visocko manymu, valstybės mastu rengiant teisės aktus, būtina atsižvelgti į skirtingą miestų ir rajonų gyventojų socialinių paslaugų poreikio mąstą, miesto galimybes prisidėti sprendžiant minėtas problemas.

Savivaldybės vadovas linkėjo toliau stiprinti profesinį vardą, rasti laiko ir sau, pasidžiaugti tuo, ką jau pavyko pasiekti, skatino tęsti darbus bendrystėje, siekiant bendrų rezultatų ir linkėjo sėkmės tolesniame profesiniame kelyje.

Profesinės šventės proga taip pat buvo pasveikintos nevyriausybinės organizacijos: Šiaulių vyskupijos Caritas, VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ ir Labdaros ir paramos fondas „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“.

 Socialinių paslaugų skyriaus informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: