Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

 

 

Licencijos ir leidimai

SVARBU: ūkio subjektams, leidimų verstis prekyba naftos produktais turėtojams, iki 2020-11-01 būtina kreiptis į Valstybinę energetikos reguliavimo tarybą dėl  leidimų patikslinimo

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) informuoja, kad, įsigaliojus Energetikos įstatymo naujoms nuostatoms, iki 2019 m. liepos 2 d. išduoti  leidimai verstis didmenine ir (ar) mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis (SND) ir nefasuotais naftos produktais turi būti patikslinti ne vėliau kaip iki 2021 m. sausio 2 d.

Asmenys, turintys tokius leidimus, ne vėliau kaip iki 2020 m. lapkričio 1 d. turi pateikti VERT nustatytos formos dokumentus.

Ūkio subjektams nustatyta tvarka nepateikus VERT dokumentų dėl leidimų patikslinimo, jų turimi leidimai 2021 m. sausio 2 d. neteks galios, t. y. ūkio subjektas negalės vykdyti veiklos ir turės kreiptis į VERT dėl naujo leidimo išdavimo.

Daugiau informacijos:

https://www.vert.lt/Puslapiai/naujienos/2020-metai/2020-rugpjutis/iki-2020-11-01-butina-kreiptis-del-leidimu-patikslinimo.aspx

Primename, kad  VERT didmeninės ir mažmeninės prekybos naftos produktais rinkos priežiūrą bei licencijavimą vykdo nuo 2019 m. liepos 2 d.

Anksčiau Šiaulių mieste registruotiems ūkio subjektams leidimus verstis didmenine ir mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis  bei nefasuotais naftos produktais nustatyta tvarka išduodavo Šiaulių savivaldybės administracija.

 

DĖL PREKYBOS (PASLAUGŲ TEIKIMO) VIETŲ SKAIČIAUS SUMAŽINIMO IR KITŲ VEIKLOS RIBOJIMO REIKALAVIMŲ.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikoje panaikinus karantino režimą ir paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją, atsižvelgiant į nepalankią epideminę COVID-19 (koronavirusinės infekcijos) situaciją, Savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m.birželio 23 d. įsakymu Nr. A-813 apribota  prekyba konkrečiose prekybos vietose, skirtose prekiauti nuo laikinosios prekybos įrangos, bei sumažintas prekybos vietų skaičius „Lieporių turgelyje“ (ties Sevastopolio g. 19), prie Ginkūnų civilinių kapinių ir kitose viešosiose Šiaulių miesto vietose.

Prekyba sendaikčiais Vilniaus g. prie Kaštonų al. vis dar lieka sustabdyta.

Su įsakymu galima susipažinti ČIA >>

Prekybos ir paslaugų teikimo vietose asmenys, vykdantys leidimu prekiauti (teikti paslaugas) Šiaulių miesto viešosiose vietose reguliuojamą ūkinę veiklą, privalo užtikrinti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas saugaus atstumo laikymosi, asmenų srautų valdymo ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Informuojame, kad Šiaulių miesto konkrečiose prekybos viešosiose vietose (lauke), turint leidimą, leidžiama  prekyba nuo laikinosios prekybos įrangos (prekystalių, pakylų ir kt.) maisto produktais ir kitomis ne maisto prekėmis, jeigu tarp prekiautojų, paslaugų teikėjų darbo vietų išlaikomas bent 2 metrų atstumas, vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas pirkėjas.

Su paslaugų teikimo, prekybos viešosiose vietose vykdymo būtinosiomis sąlygomis (nuo 2020-06-16) galima susipažinti čia >>>

Asmenis, siekiančius susigrąžinti sumokėtą vietinę rinkliavą (ar jos dalį) už leidimo prekiauti (teikti paslaugas) Šiaulių miesto viešosiose vietose išdavimą, kurio galiojimas teisės aktais buvo sustabdytas nuo 2020 m. kovo 16 d. dėl Lietuvoje paskelbto karantino režimo, ir dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo, prašome teikti Šiaulių miesto savivaldybės administracijai rašytinį prašymą (el. p. rastine@siauliai.lt):

Prašymo forma čia >>>>

Prašymai gali būti teikiami iki 2020 m. gruodžio 1 d. Vietinė rinkliava grąžinama už tiek dienų, kiek rinkliavos mokėtojas negalėjo pasinaudoti išduoto Leidimo suteiktomis teisėmis ne vėliau kaip per 20 darbo dienų po rašytinio prašymo gavimo dienos.

 

Paraiškos ir kiti dokumentai pateikiami siunčiant el. paštu, adresu rastine@siauliai.lt arba tiesiogiai Savivaldybės priimamajame, Vasario 16-osios g. 62 (Ia.)

LEIDIMAI PREKIAUTI (TEIKTI PASLAUGAS)

   D.U.K.

LICENCIJOS VERSTIS MAŽMENINE PREKYBA ALKOHOLINIAIS GĖRIMAIS

   D.U.K.

LICENCIJOS VERSTIS MAŽMENINE PREKYBA TABAKO GAMINIAIS

   D.U.K.

TRANSPORTAS IR PERVEŽIMAI

   D.U.K.

VIEŠOJI TVARKA (leidimai įvežti, įsigyti, laikyti, veisti pavojingus šunis ir jais prekiauti),
RENGINIAI (
leidimai rengti renginius)

   D.U.K.

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020-08-31 09:51:01 Grįžti


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: