Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Pasaulio teisuolių skverą numatoma įrengti šių metų rudenį

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijos metu informavo apie papildomas finansines galimybes. Kadangi šių metų miesto biudžeto situacija prognozuojama nebe tokia įtempta, kaip manyta anksčiau, bus galima įgyvendinti daugiau projektų, atlikti papildomų darbų. Vienas tokių projektų – Pasaulio teisuolių skvero įrengimas prie Vilniaus ir Ežero gatvių sankirtos.

 

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis patvirtino, kad Savivaldybę nuolat pasiekiantys finansiniai duomenys leidžia sudėlioti vis aiškesnę 2021 metų biudžeto situaciją. Nors informacija dar keičiasi ne dienomis, o valandomis, panašu, kad miestui nereikės taip susiveržti diržų, kaip manyta anksčiau. Prognozuojant daugiau įplaukų, mieste bus galima atlikti ir daugiau darbų. Praėjusį trečiadienį (sausio 13 d.) vykusiame Šiaulių miesto savivaldybės Strateginės plėtros grupės posėdyje buvo pritarta sprendimui šiais metais atlikti ir Pasaulio teisuolių skvero įrengimo darbus, šiam projektui paskiriant 263 tūkstančius eurų.

Antanas Bartulis apgailestavo, kad iš karto kitą dieną (sausio 14 d.) laikraštyje „Šiaulių kraštas“ pasirodė straipsnis, kuriame teigiama, kad lėšų minėtam skverui įrengti Savivaldybė neskyrė.

Pasak administracijos vadovo, straipsnyje teisingai paminėta, kad 2020 m. spalio mėnesį, matant Finansų ministerijos pateiktus grėsmingus finansinius rodiklius, buvo ruošiamasi blogiausiam scenarijui, svarstyta galimybė mažinti investicijų projektų apimtis. Tada laiške Žydų bendruomenei buvo rašoma, kad pasikeitus situacijai 2021 metų investicijos gali būti peržiūrimos. Per tą laiką Savivaldybė gavo naują 2 mln. eurų GPM padidėjimo prognozę ir įgijo visai kitas galimybes įgyvendinti investicijų projektus. Strateginės plėtros grupės posėdyje buvo nuspręsta sugrąžinti Pasaulio teisuolių skverui numatytus pinigus. Kitą dieną po šio sprendimo priėmimo išėjo straipsnis, kuriame teigiama priešingai.

„Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso 22 straipsnyje teigiama, kad kritikuojamam asmeniui visada turi būti suteikta atsakymo teisė, t. y. galimybė pasiteisinti, paaiškinti ar paneigti klaidingą informaciją. Kritinę publikaciją rengusi žurnalistė rėmėsi pasenusia informacija ir nesikreipė į Savivaldybę dėl situacijos išaiškinimo“, – komentavo A. Bartulis.

Per du mėnesius planuojama pasirinkti Pasaulio teisuolių skvero projektą įgyvendinsiantį rangovą. Projekto apimtis nėra didelė, tad tikimasi, kad projektą pavyks įgyvendinti iki rugsėjo 28 dienos.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: