Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

 

Šiaulių savivaldybės vidaus auditoriams – apdovanojimas už novatoriškumą

Skatindama viešojo sektoriaus auditų pažangą, aukščiausioji audito institucija – Valstybės kontrolė jau ketverius metus siekia pastebėti ir įvertinti savo kolegas už darbe taikomą novatorišką praktiką, netradicinius auditų atlikimo ar kasdienio darbo organizavimo metodus. Šiemet apdovanojimas už novatoriškumą atiteko šiauliečiams.  

 

Valstybės kontrolės organizuotoje kasmetinėje tarptautinėje valstybės tvarios plėtros konferencijoje SIGNALS 2020, kurioje sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir valstybės kontrolierius Mindaugas Macijauskas, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos  Centralizuoto vidaus audito skyriaus atlikti darbai buvo įvertinti nacionaliniu lygmeniu – Šiaulių miesto auditoriai apdovanoti už novatoriškumą.

Komisijos, kurią sudarė Valstybės kontrolės, Vidaus auditorių asociacijos ir Savivaldybių kontrolierių asociacijos atstovai, buvo atrinktas ir laimėtoju švietimo kategorijoje pripažintas Centralizuoto vidaus audito skyriaus auditorių atliktas darbas – lėšų, skirtų neformaliajam vaikų švietimui, panaudojimo vertinimo vidaus auditas.

Šiuo apdovanojimu Valstybės kontrolė dėkoja už svarų audito indėlį inicijuojant viešojo sektoriaus pažangą ir siekį novatoriška audito praktika skleisti aiškius pokyčių signalus.

Valstybės kontrolė, organizuodama ketvirtąją valstybės tvarios plėtros konferenciją SIGNALS 2020, kvietė viešojo sektoriaus auditorius pasidalyti savo pastarųjų metų praktikos pavyzdžiais, kai atliktas auditas ir jo metu teiktos rekomendacijos sukūrė reikšmingą pokytį duomenų valdymo, švietimo ar klimato kaitos srityje, tikintis, kad naujovės vienoje ar keliose iš minėtų audituotų sričių įkvėps kitas institucijas ir prisidės prie teigiamų viešojo sektoriaus audito pokyčių.

„Šiuolaikinio vidaus auditoriaus darbe labai svarbi pačios institucijos branda, tiek vadovybės, tiek audituojamųjų požiūris į vidaus auditą, kurio siekis yra padėti tobulėti ir veiksmingai siekti strateginių tikslų. Malonu, kad vidaus auditorių darbai yra matomi ne tik pačioje institucijoje, bet ir įvertinti Valstybės kontrolės. Tikimės, kad vidaus auditorių ateities darbai pasitarnaus kuriant viešojo sektoriaus subjektų veiklos teisėtumą, skaidrumą ir atsakomybę“, – po apdovanojimų ceremonijos sakė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja Snieguolė Pundzienė.

 

 Šiaulių miesto savivaldybės informacija

 

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: