Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiauliuose pradėjo tvyroti kalėdinė atmosfera – praeivių akis jau džiugina ir švenčių laukimą skatina šventiškai papuoštos Prisikėlimo aikštės erdvės ir joje paslapčia įžiebta Kalėdų eglė. Sužibusios miesto dekoracijos ne tik davė pradžią kalėdiniam laikotarpiui Šiauliuose, bet ir priminė šiauliečiams: miestas tikrai švies ir džiaugsis Kalėdomis, o nuotaiką kels įvairios šventiškos iniciatyvos.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka informuoja savo lankytojus, kad gruodžio 4–21 dienomis Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje laikinai keičiasi knygų išdavimo ir lankytojų aptarnavimo tvarka:

 Plačiau >

Energetikos ministerijos, Finansų ministerijos ir Lietuvos verslo paramos agentūros bendromis pastangomis pasirūpinta dar viena energinio efektyvumo didinimo sritimi - gautas Europos Sąjungos finansavimas gatvių apšvietimo modernizavimui. Prisidėdama prie Europos Sąjungos bendrai finansuojamų Energinio efektyvumo skatinimo priemonių įgyvendinimo, Šiaulių miesto savivaldybė pritarė „Šiaulių gatvių apšvietimo“ bendrovės parengto miesto apšvietimo tinklo modernizavimo projekto įgyvendinimui. Įvertinus visas su projektu susijusias išlaidas ir esant šiandieninėms elektros energijos kainoms, Šiaulių miestas kasmet sutaupys po daugiau kaip 20 tūkst. Eur.

 Plačiau >

Prieš keletą mėnesių pradėjęs vadovauti VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrui (toliau – ŠRATC) Žilvinas Šilgalis sakė, kad sieks modernesnės, skaidresnės ir aukštesnius kokybės standartus atitinkančios atliekų susirinkimo sistemos bei netoleruos jokių sutartinių įsipareigojimų pažeidimų ar neskaidrios, nesąžiningos veiklos atliekų tvarkymo grandinėje.

 Plačiau >

Pirmame gruodžio mėnesio Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdyje prisiekė Pranas Nainys. Savivaldos rinkimuose su visuomeniniu rinkimų komitetu Artūro Visocko sąrašu „Dirbame miestui“ dalyvavęs politikas į Tarybą grįžo po pusantrų metų pertraukos. Laisva vieta Taryboje atsirado iš jos pasitraukus Domui Griškevičiui, kuris laimėjo Seimo nario mandatą.  

 Plačiau >

Šiandien (gruodžio 3-iąją) 12 val. prasideda balsavimas už gyventojų idėjas Šiauliams. Savo balsą už patikusius projektus galite atiduoti atidarę šią nuorodą: www.siauliai.lt/bendruomenes/

 Plačiau >

Jau dešimtą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo džiaugsmu. Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes, prisijungdama prie „Knygų Kalėdų“, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka taip pat kviečia skaityti kartu ir inicijuoja kalėdinę akciją „Kalėdinių knygų kalendorius“.

 Plačiau >

Atnaujintame Šiaulių kultūros centre pradėjo veikti naujai įrengta ir moderni garso įrašymo studija, kurioje teikiamos garso įrašymo, redagavimo ir suvedimo paslaugos. Studija, visų pirma, įkurta Šiaulių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų poreikių tenkinimui, tačiau Šiaulių kultūros centras yra atviras ir kitoms Lietuvos ar užsienio grupėms, kolektyvams ir atlikėjams.

 Plačiau >

Trečiadienį  posėdžiavusi  Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija (ESK) aptarė COVID-19 situaciją Šiaulių mieste. Specialistų pateikta informacija rodo susirgimų kreivės augimą, todėl greta galiojančių Vyriausybės patvirtintų viruso valdymo priemonių patvirtinti ir tik Šiaulių mieste galiojantys papildomi apribojimai.  Po posėdžio, į kurį buvo pakviesti didžiųjų Šiauliuose veikiančių prekybos centrų ir prekybos tinklų atstovai, Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas Antanas Bartulis žiniasklaidos atstovus informavo apie priimtus sprendimus.

 Plačiau >

„Vaikai su negalia yra ypatingi – jie stiprūs, žingeidūs, mylintys, tik jiems reikia truputį daugiau pagalbos“, - sako neįgalią mergaitę auginanti Rasa. Gruodžio 3-ąją minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba  kviečia dar kartą prisiminti, kad vaikai su negalia irgi yra vaikai – galbūt su apribotomis galimybėmis, bet taip pat turintys savo svajones, norus, savo mažus pasaulius, kurių šviesa priklauso ir nuo mūsų visų.  Neįgalius vaikus auginančios šeimos dažnai prašo ne užuojautos, o daugiau realios pagalbos, paslaugų, mažiau užuojautos, bet daugiau supratimo.  

 Plačiau >

Šiaulių mokytojų pensininkų klubas „Šviesa“ šiais metais vykdė labai prasmingą ir šiandienai ypač svarbų aplinkosaugos projektą „Pirkinių maišelis iš antrinių žaliavų, kaip draugiškas aplinkai gaminys“, kurio pagrindinė idėja siejama su aplinkai palankaus gyvenimo būdo puoselėjimu, skatinimu vartoti daugkartinio naudojimo pirkinių maišelius. Atsakingas ir tvarus maišelių naudojimas padeda saugoti ir tausoti gamtą, švarią aplinką bei žmonių sveikatą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą prašydamas užtikrinti galimybę kontroliuoti Lietuvos įmonėse dirbančių užsieniečių izoliacijos reikalavimų laikymąsi. Daugiausia problemų kyla su transporto-logistikos įmonėse dirbančias atvykėliais. Yra žinoma, kad iš reisų grįžę arba įsidarbinti atvykę užsienio šalių piliečiai – vairuotojai dažnai nepaiso izoliacijos reikalavimų, gausiai lankosi žmonių susibūrimo vietose, apsipirkinėja prekybos centruose, nesilaiko izoliavimosi taisyklių.

 Plačiau >

Reprezentacinė Šiaulių miesto futbolo ekipa turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo tapo puikiai Lietuvos futbolo bendruomenei žinomas Mindaugas Čepas. Gruodžio 1-ąją dieną į Šiaulius atvykęs treneris Šiaulių miesto stadione susitiko su futbolo akademijos „Šiauliai" atstovais ir Šiaulių miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėju Gintaru Jasiūnu bei oficialiai tapo vienu iš futbolo akademijos „Šiauliai" trenerių. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas padėkojo bendrovės „Vaiteksa“ vadovei Redai Vaitekaitienei. Prieš penketą metų vykusi istorija padėjo išsaugoti Šiaulių oro uosto gyvybingumą. Oro uoste dabar vyksta milijoninės vertės darbai, paskirtos valstybės lėšos ir laukiama įsikuriant pirmų investuotojų, o tuo metu trūko lėšų net skoloms sumokėti.

 Plačiau >

Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinys – Fotografijos muziejus – šiuolaikinės fotografijos fondus 2020 m. papildė fotomenininko Arūno Kulikausko 175 fotografijų kolekcija. Įsigyti darbai apima reikšmingą menininko kūrybinį etapą – paskutiniuosius menininko gyvenimo Jungtinėse Amerikos Valstijose metus (2007–2012 m.).

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.