Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių regiono savivaldybių merai kreipėsi į švietimo mokslo ir sporto ministrę Jurgitą Šiugždinienę dėl naujo sporto objekto. Savivaldybių vadovai vieningai sutarė, kad atėjo laikas kuo efektyviau išnaudoti šalies ir regiono finansinius resursus, įgyvendinant bendrus projektus, ministerijos prašoma prisidėti prie naujo regioninio futbolo-regbio maniežo statybos.

 Plačiau >

„Sidabrinė linija“ pailgino skambučių centro darbo laiką. Nemokamu numeriu 8 800 800 20 skambinantys vyresnio amžiaus žmonės sulauks pagalbos jau ne tik ilgesnį laiką darbo dienomis, bet ir savaitgaliais. „Sidabrinė linija“ senjorų skambučių jau laukia šeštadienį ir sekmadienį nuo 11 iki 19 val. Pailgėjo ir darbo laikas šiokiadieniais – telefono linija veikia nuo 8 val. iki 22 val. Skambinantiesiems kitu laiku, kaip buvo įprasta iki šiol, bus perskambinama artimiausią darbo dieną.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija gauna daug skundų iš daugiabučių namų gyventojų dėl pilnų didmaišių su žaliosiomis atliekomis, kurie neištuštinami nuo rudens. Pastebima pasikartojanti problema, jog šie didmaišiai yra pastatyti prie šaligatvių ir kitur, kur aptarnaujantis transportas neturi galimybių privažiuoti ir šių didmaišių ištuštinti. Pridedame fotofiksacijas, gautas iš sistemos „Tvarkau miestą“ su užfiksuotomis problemomis, dėl ko šie didmaišiai nebuvo ištuštinti pagal grafiką.

 Plačiau >

Nuo 2021 m. kovo 16 d., antradienio, Šiauliuose duris atvėrė keturi Šiaulių „Aušros“ muziejaus padaliniai: Chaimo Frenkelio vila, Fotografijos muziejus, Venclauskių namai, Žaliūkių malūnininko sodyba.

 Plačiau >

Tik pravėrus pandeminius vartus į meno erdvę, Šiaulių dailės galerija jau kovo 18 d. maloniai kviečia  į vieno žymiausių Ukrainos šiuolaikinių fotografų Aleksandro Čekmeniovo parodą „Pamiršta žemė“, kuri veiks iki kovo 27 d.

 Plačiau >

Nuo kovo 16 dienos nebebus ribojamas judėjimas tarp 44-ių Lietuvos savivaldybių, tarp jų ir visoje Šiaulių apskrityje! Vis dar ribojamas asmenų judėjimas tarp tų savivaldybių, kuriose 14 dienų COVID-19 sergamumo rodiklis 100 000 gyventojų yra daugiau kaip 200 atvejų:

 Plačiau >

Nuo 2021 m. kovo 16 d., antradienio duris atveria Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“. Čia galima aplankyti iki kovo 25 d. veikiančią tapybos parodą „Kauno dailininkai: klasika ir modernizmas" iš Egidijaus Jakubausko kolekcijos.

 Plačiau >

Švaros dienos yra reikalingos ne tik žiemą, bet ir pavasarį, mažinant dulkėtumą, palaikant švarą ir tvarką mieste bei prisidedant prie geresnės aplinkos oro kokybės. Gatvių valymas yra viena iš priemonių, mažinanti kietųjų dalelių ir kitų teršalų koncentraciją bei jų sklidimą mieste ir už jos ribų. Gatvių valymas šiuo metu jau vykdomas, tačiau dėl šaltų orų valymo tempai nėra tokie spartūs, kaip norėtųsi, nes vakuuminės gatvių valymo mašinos gali dirbti tik esant teigiamai oro ir dangos temperatūrai. Įprastai gatvės valomos vieną kartą per savaitę, vasarą gali būti valomos 1 kartą per dvi savaites ar rečiau, įvertinus realų poreikį.

 Plačiau >

Smulkusis ir vidutinis verslas jau gali pradėti testuoti savo darbuotojus ir rinkti sąskaitas už asmens sveikatos priežiūros įstaigose atliktus testus, už kuriuos vėliau gaus valstybės kompensacijas. Svarbiausi žingsniai, kaip gauti kompensaciją: Sudarykite sutartį su įstaiga, turinčia teisę atlikti minėtus tyrimus (įstaigų sąrašą rasite https://bit.ly/2ZPCfA0). Reguliariai atlikite tyrimus darbuotojams.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias dešimt savaičių COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis informavo, kad nuo kovo 18 dienos paprastėja vaikų priėmimas į ikimokyklinio švietimo įstaigas. Nuo šio ketvirtadienio atšaukiamas reikalavimas pateikti pažymą iš darbdavio, kad tėvai dirba ne nuotoliniu, o kontaktiniu būdu.

 Plačiau >

Vasario mėnesio pradžioje Šiaulių kultūros centro paskelbta eilėraščių deklamavimo akcija „Deklamuoju Lietuvą“ kvietė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną įprasminti ir paminėti kūrybiškai. Patriotiškai nusiteikę dalyviai iš visos Lietuvos noriai prisijungė prie akcijos ir vaizdo įrašais dalijosi interneto erdvėje. Piliečiai parodė ne tik savo meninius sugebėjimus, bet ir meilę gimtajai šaliai – Lietuvai.

 Plačiau >

Karantinas Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos paskelbtas praėjusių metų lapkričio 7 dieną, sugriežtintas pernai gruodžio 16 dieną ir šiuo metu pratęstas iki kovo 31 dienos. Vyriausybė jau ne kartą sušvelnino karantino režimą. Praėjusį trečiadienį ministrų kabinetas įvedė naujas karantino sušvelninimo priemones, susijusias su prekyba, judėjimu, kultūros, ugdymo įstaigų veikla, o didžioji jų dalis įsigalioja nuo šiandien (kovo 15 d.).

 Plačiau >

Kovo 8–21 dienomis vyksta jau trečiąjį kartą jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojama internetinė stovykla moksleiviams „Challenge The Challenge“ (liet. – „Mesk iššūkį iššūkiui“). Šįkart jaunųjų verslininkų išbandymo tema apie el. prekybą – parduoti internete.

 Plačiau >

Šiaulių kultūros centras kviečia miesto švietimo, neformaliojo ugdymo, kultūros, sporto įstaigų bendruomenes aktyviai dalyvauti Pasaulinės Žemės dienos iniciatyvoje „Atkurkime savo Žemę“ – savo įstaigų teritorijoje pasodinti po medelį.

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena – skirta paskatinti žmones domėtis aplinkosauga, paraginti tausoti gamtą ir ja rūpintis. Šių metų Pasaulinės Žemės dienos šūkis – „Atkurkime savo Žemę“ („Restore our Earth“). Akcentuodama klimato stabilizavimo ir sunaikintų ekosistemų atkūrimo svarbą Pasaulinės Žemės dienos organizacija, kurios dėka kasmet pasodinami milijonai medžių visame pasaulyje, skatina visus pagal galimybes prisidėti prie mūsų planetos atkūrimo sodinant medžius.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.