Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Pirmajame šiais metais nuotoliniame Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdyje balsuota dėl 2021–2023 metų Strateginio veiklos plano ir 2021 metų miesto biudžeto projekto patvirtinimo. Vieni svarbiausių savivaldybės veiklos dokumentų buvo patvirtinti be didesnių diskusijų. Nors pirmosios šių metų miesto finansų prognozės buvo nedrąsios, šiųmetinis biudžetas nebus mažesnis nei pernai, kai darbai mieste virte virė.

 Plačiau >

Jėgos aitvarų ir kitų vandens sporto šakų atstovai kviečiami įsikurti Šiauliuose, prie Rėkyvos ežero specialiai tokioms veikloms paruoštoje teritorijoje. Rėkyvos ežeras yra unikalus dėl didesnės galimybės aitvaruoti pučiant įvairių krypčių vėjams.

 Plačiau >

Informuojame, kad  asmenys, iki 2021 m. sausio 11 d. (imtinai) pateikę Prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą, maisto paketus gali atsiimti nuo 2021 m. vasario 11 d. žemiau nurodytose vietose nurodytu laiku.

 Plačiau >

Ko tik nesužinai būdamas politikas, dirbdamas LR Seime. Tai, kas vieniems atrodo tarnavimas savo žmonėms, miestui, kraštui, pasirodo, gali būti įvardyta kaip „neaiškios reputacijos verslininkų užliūliavimas“ ar tiesiog apgavimas, netgi pasitelkus Seimo narius. Viename Lietuvos portale  publikuotas didžiulis romano apimties vertas straipsnis apie tai, kaip neva kažkokie neaiškūs investuotojai vedžioja už nosies Šiaulių miesto merą  A. Visocką ir visą Tarybą, Seimo narius, kad  specialiai  suburta Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, suprask, tam, kad darytų spaudimą  LR Vyriausybei,  LRV kancleriui, bent 4 ministerijų ministrams ir pan. 

 Plačiau >

Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms skirta akcija

Ar Jūs domitės poezija ir Jums patinka lietuvių autorių kūryba? Galbūt skaitote, deklamuojate, o gal ją kuriate ir patys? O gal paprasčiausiai mylite Lietuvą? Šiaulių kultūros centras skelbia eilėraščių deklamavimo akciją „Deklamuoju Lietuvą“ ir kviečia Jus dalyvauti bei parodyti savo meninius sugebėjimus!

 Plačiau >

Informuojame, kad šių metų kovo 18 d. (trečiadienį) 15 val. Medelyno seniūnijoje (adresu Birutės g. 40) vyks Medelyno seniūnijos išplėstinė seniūnaičių sueiga.

 Plačiau >

Interreg BSR projektas „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA) kviečia dalyvauti konferencijoje, skirtoje aptarti transporto modeliavimą ir duomenų valdymą. Konferencija vyks 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienomis Taline, Estijoje.Datos: 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienos

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra 2018 m. gegužės 30 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-705-61-0008 „Lopšelio-darželio „Kregždutė“ modernizavimas“ sutartį.

 Plačiau >

Europos regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos biudžeto bei Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis Šiaulių mieste įgyvendinamas projektas „Prisikėlimo aikštės, jos jungčių ir prieigų rekonstrukcija“.

Projekto tikslas – miesto centro urbanistinės struktūros pagrindinės erdvės urbanistinis ir architektūrinis išbaigtumas, reabilituojant miesto istorinę raidą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.