Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę mokėjimo terminas fiziniams ir juridiniams asmenims (toliau – nuomos mokesčio mokėtojai) iki kalendorinių metų lapkričio 15 d. Nesumokėjus nuomos mokesčio už 2020 m.  iki š. m.  lapkričio 15 d., skaičiuojami delspinigiai 0,03 proc. už kiekvieną praleistą dieną nuo apskaičiuotos nuomos mokesčio sumos eurais (ne daugiau kaip už 180 d.).

 Plačiau >

Siekiant suvaldyti koronaviruso (COVID-19) plitimą, nuo lapkričio 2 d. Šiaulių miesto savivaldybė buvo priskirta raudonajai zonai. Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, UAB „Šiaulių vandenys“ informuoja, kad nuo lapkričio 4 d. klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

Šiandien yra ypatinga diena Šiauliams. Lapkričio 3-iąją net du miesto garbės piliečiai mini savo gimtadienius. 94-ąją sukaktį pasitiko Prezidentas Valdas Adamkus, o mokytoja-ekspertė, žinoma kanklininkė Regina Vaišnorienė švenčia gražų 70-ąjį jubiliejų. Garbės piliečius pasveikino Šiaulių miesto meras.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje tradicinėje pirmadienio spaudos konferencijoje pateikta naujausia informacija koronaviruso tema. Apie tai kalbėjo Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Edita Statkevičienė.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos pavedimu UAB „Factus dominus“ 2020 m. rugsėjo mėnesį dienomis atliko gyventojų apklausą dėl Lyros ir Dainų pėsčiųjų takų (vadinamojo Pietinio bulvaro) vientisumo atkūrimo. Buvo apklausiami septynių seniūnaitijų gyventojai: Gardino gatvės, Architektų gatvės, Dainų gatvės, Lyros gatvės, Dainų tako, Bokšto ir Beržynėlio seniūnaitijų. Buvo prašoma pasirinkti: PRITARIATE ar NEPRITARIATE, kad būtų atkurtas Lyros pėsčiųjų tako ir Dainų pėsčiųjų tako (tarp Lyros gatvės ir Lyros g. 13 bei 13A pastatų, Šiauliuose) vientisumas.

 Plačiau >

Šiaulių oro uosto infrastruktūros plėtros projektas vykdomas, siekiant efektyviai naudoti tiek Valstybei, tiek Šiaulių miesto savivaldybei priklausantį turtą bei sudaryti palankias sąlygas investicijų pritraukimui ir kokybiškų darbo vietų sukūrimui Šiaulių regione, taip prisidedant prie regioninės politikos tikslų įgyvendinimo. Šiaulių oro uostas yra strateginis Šiaulių regiono ir Lietuvos Respublikos objektas, kurio potencialas šiuo metu  nėra išnaudojamas. Būtina užtikrinti, kad jis neštų ekonominę naudą, sudarytų sąlygas darbo vietų kūrimui ir mokesčių surinkimui.

 Plačiau >

Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl COVID-19 pandemijos ir paskelbto karantino Šiaulių regiono savivaldybėse, bei siekiant, kad atliekų tvarkymo procesas nesustotų, primygtinai prašome visų didelių gabaritų ir žaliųjų atliekų surinkimo aikštelių lankytojų griežtai laikytis nurodytų reikalavimų.

 Plačiau >

Nuo lapkričio 2 iki lapkričio 8 d. imtinai, remiantis naujuoju šviesoforo principu, raudonajai zonai priskiriamos dar trylika šalies savivaldybių: Prienų rajono, Rietavo, Šalčininkų rajono, Panevėžio rajono, Šilutės rajono, Tauragės rajono, Utenos rajono, Varėnos rajono, Kauno rajono, Mažeikių rajono, Molėtų rajono, Palangos ir Šiaulių miesto savivaldybės.

 Plačiau >

Penktadienį  posėdžiavusi  Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija (ESK) aptarė COVID-19 situaciją Šiaulių mieste, kuri specialistams kelią didelį nerimą. Nuspręsta palikti iki šiol galiojusias viruso valdymo priemones, taip pat mieste veikia ir Vyriausybės lygmenyje priimti apribojimai. Po ESK posėdžio priimtus sprendimus pakomentavo Komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis (vaizdo įrašas).

 Plačiau >

UAB „Busturas“ šiauliečius (ir ne tik) veža jau daug metų. Šiemet įmonė minės savo 65-erių metų jubiliejų. Lietingą ir apniukusią rudens dieną mes džiaugiamės. Ir nebaisus joks lietus ar dargana. Gera nuotaika priklauso tik nuo mūsų pačių. Šį kartą mums, ir tikimės visiems miestiečiams, nuotaiką pakelia į gatves išriedantis šventinis UAB „Busturas“ autobusas. Jis skirtas 65-ąjį įmonės gyvavimo jubiliejų paminėti.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka nuo spalio 26 d. pradėjo išskirtinę skaitymo skatinimo iniciatyvą „Ką skaitai?".


Įdomu, ką skaito žinomi Lietuvos žmonės? Aktoriai, režisieriai, dainininkai, rašytojai ir kiti visuomenės veikėjai atviraus apie savo skaitymo ritualus, kokias knygas mėgsta skaityti, ką ir kodėl rekomenduoja perskaityti kitiems. Galbūt šios rekomendacijos įkvėps ir Jus atsiversti dar vieną knygą ir atsiduoti skaitymo malonumui.

 Plačiau >

Siekis vėl apmokestinti savivaldybių institucijų iš valstybės registrų gaunamus duomenis neabejotinai pakenktų viešųjų paslaugų efektyvumui ir kokybei bei padidins biurokratinę naštą tiek gyventojams, tiek institucijoms.

 Plačiau >

Atsižvelgusi į šalyje blogėjančią epidemiologinę situaciją, Vyriausybė trečiadienio posėdyje apsisprendė nuo 2020 m. spalio 30 d. iki lapkričio 13 d. riboti atvirose ir uždarose erdvėse organizuojamus renginius ir susibūrimus viešose vietose.

 Plačiau >

Šiaulių universiteto STEAM centre vykusiame jo partnerių susirinkime buvo dar kartą išsamiai pristatyta STEAM centro idėja bei reikšmė Šiaulių miestui ir Šiaurės Lietuvos regionui, pateikta išsami SWOT analizė, pristatyta centro struktūra ir pagrindinės veiklos kryptys, aptarti artimiausi plėtros uždaviniai.

 Plačiau >

Valstybinės darbo inspekcija atkreipia darbdavių dėmesį į pastaruoju metu šalyje padidėjusį užsikrėtusiųjų COVID-19 liga skaičių, kuris siejamas su židiniais skirtingo dydžio bei vykdomos ekonominės veiklos įmonėse, įstaigose ar organizacijose. Siekiant apsaugoti darbo vietas, kad jos netaptų naujais COVID-19 ligos židiniais, yra parengtos rekomendacijos.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.