Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Būkim Pažįstami Šiauliuose!

2021-09-27

14:00 - 18:00

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros al. 62

Turbūt kiekvienas esame girdėję būtų ir nebūtų dalykų apie kitataučius. Dažnai mūsų nuomonę formuoja žiniasklaidos ir politikų skelbiamos bauginančios istorijos. Tačiau išties pažinti tarp mūsų gyvenančius kitokius žmones, turinčius savitą patirtį ir kultūrą, galime tik bendraudami. 

Šiandien Lietuvoje gyvena 140 valstybių piliečiai, t. y. virš 87 000 žmonių, atvykusių iš kitų šalių, didžioji dalis (virš 70 000) atvykusių ne iš Europos Sąjungos šalių ir 2694 asmenų yra be pilietybės (2021 m. Gyventojų registro ir Užsieniečių registro duomenys).

Šiaulių apskrityje gyvena virš 10.529 kitataučių (Šiauliuose 9.037 žm.). Tai - žmonės gyvenantys tarp mūsų, tačiau ar pažįstame juos? Iš kur jie atvyko? Kodėl pasirinko Lietuvą? Ką šiandien čia veikia? Kviečiame susitikti ir ištarti #BūkimPažįstami Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, susipažinti, pabendrauti ir pajausti Nigerijos virtuvės skonių.

Kiek mes žinome apie Nigerijos kultūrą, istoriją, papročius ir jų įtaką šiuolaikinės visuomenės gyvenimui?

PROGRAMA:

13:00 - 14:00 Diskusija „Atvira Lietuva“ Diskusijoje dalyvaus: 
- Vishnu Muraleedharan, Vytauto Didžiojo universiteto doktorantas.
- Martinas Žaltauskas, NVO informacijos ir paramos centro viešosios politikos analitikas. 
Moderuos Ričardas Diržys, psichologas, žmogiškųjų santykių ir bendradarbiavimo konsultantas. 

14:00 – 16:00 Forumo teatras 

16:00 – 18:00 Interaktyvus kultūrinis performansas „Tautų dienos"  - https://www.facebook.com/BukimPazistami/photos/a.170291633706562/1031279130941137

Renginiai nemokami ir atviri visuomenei, tad kviečiame prisijungti visus norinčius!TIK BŪTINA išankstinė registracija, kadangi vietų skaičius ribotas -  https://forms.office.com/r/HwFC4Pd8ZLUždaruose renginiuose privalu laikytis SAM rekomendacijų: gali dalyvauti asmenys, turintys Galimybių pasą arba turintys neigiamą PGR testo rezultatą.

NVO informacijos ir paramos centro informacija