Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Koncertas „Sounds of Jerusalem“

2022-05-17

18:00

Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“ (Žemaitės g. 83, Šiauliai)

Kaina: 10/5 Eur

Įsigyti bilietą

Kompozitorius ir pianistas Leon Gurvitch įkvėptas amžinojo Jeruzalės miesto, sukūrė unikalią ir itin jaudinančią programą styginių kvartetui ir fortepijoniniam džiazo trio (fortepijonas, mušamieji, kontrabosas), kur susipina Rytų, Klezmerio ir muzikos iš viso pasaulio stiliai.

Leon Gurvitch – kompozitorius, pianistas, dirigentas. Nors jo kuriamos muzikos šaknys yra klasikoje, kompozitorius savo kūryboje cituoja folklorą, rytietiškus motyvus, Lotynų Amerikos ritmus, džiazą ir popiuliariąją muziką. „Leonui muzika prilygsta religijai“ - taip rašo žurnalas „Spiegel“.

Pastaraisiais metais Leon Gurvitch koncertavo JAV, Kolumbijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Suomijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Lenkijoje, O Leon Gurvitch kompozicijas ir aranžuotes leidžia tokios įrašų kompanijos kaip „Naxos“, „Warner Classics“, „Centaur Records“, „Morgenland“ ir kt.

Algirdas Šochas, baigęs M.K.Čiurlionio menų gimnaziją (Beatos Šmidtienės smuiko klasė), toliau mokslus tęsė Italijoje ir Vokietijoje pas pasaulyje pripažintus smuikininkus – profesorius Boris Garlitsky, Pavel Berman, Tanja Becker – Bender, Sebastian Schmidt. Algirdas Šochas 2015 ir 2017 metais tapo 2 vietos laureatu „Elise Meyer“ konkurse Hamburge.

2017 – 2019 m. smuikininkas dirbo valstybiniame Hamburgo filharmonijos simfoniniame orkestre, o nuo 2021 metų yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro koncertmeisterio pavaduotojas.

Koncerto „Sounds of Jerusalem“ ansamblyje groja: Leon Gurvitch – fortepijonas, Algirdas Šochas – smuikas, Vytautas Mikeliūnas – smuikas, Tadas Dešukas – altas, Justas Kulikauskas – violončelė, Donatas Bagurskas – kontrabosas, Arkadijus Gotesmanas – mušamieji.

Šioje programoje klausytojai išgirs kaip harmoningai susipina dviejų, iš pažiūros skirtingų, ansamblių skambesys, kupinas netikėtumų ir improvizacijos.

Informacija telefonu (841)200643.