Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Vilmos Pitrinaitės šokio spektaklis „Tai ne tavo sapnas“.

2021-12-02

18:30

Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245

Maištininkės figūros dekonstrukcijos šiuolaikinio šokio spektaklyje „Tai ne tavo sapnas“ 

Galimybių pasas privalomas. Būtina registracija prieš renginį arba internetu: https://bit.ly/3EJgzrU

 

APIE SPEKTAKLĮ

Šis performansas gimė saviizoliacijoje, eksperimentuojant su šokio kalba, tekstais, varijuojančiais tarp laisvų asociacijų srauto, repo dainos žodžių bei politinių šūkių, ir elektroninės bei repo muzikos elementais. Jis kviečia dekonstruoti maištininkės figūrą ir pasiūlyti netikėtas jos interpretacijas, sugeneruoti ir perteikti prieštaravime ir perversmo dinamikoje slypinčią teigiamą, kūrybinę energiją. Tai tarsi ritualas, kurio metu performerė iškviečia savo maištaujančias deives-demones, kurios veikia prieš esamą socialinę organizaciją, normalumą, o pats ritualas – prieš bejėgiškumą, įgalinantis visus jame dalyvaujančius. Repo muzikinis žanras ne mėgdžiojamas, o perteikiama jo energija, nepaprastas žodžių kūniškumas, maištaujanti sintaksė – sutrinka žodžių tvarka sakinyje, subjekto, veiksmažodžio, objekto seka, atsiranda daugybė pasikartojimų, kol žodžiai praranda prasmę ir tampa abstraktūs. Ši repui būdinga semantika, kelionės tarp konkretaus ir abstraktaus, jautraus ir absurdiško atitinka spektaklio judesio kalbą.

 

APIE AUTORĘ

 

Vilma Pitrinaitė baigė prestižines profesionalias choreografijos studijas „CDC Toulouse“ ir „Ex.e.r.ce/CCN de Montpellier“ Prancūzijoje, studijavo režisūrą Strasbūro nacionalinio teatro konservatorijoje, dirbo šokėja ir aktore kompanijose „La Zampa“, „Autremina“, „François Verret“, „Vincent Thomasset“, „Karim Bel Kacem“, „Dame de Pic“, „Diphtong, Philippe Grandrieux“, „Mossoux-Bonté“.

 

-----

 

Renginys – šiuolaikinio meno festivalio „Virus‘26“ dalis.

 

-----

 

Festivalį finansuoja – Šiaulių miesto savivaldybė

Organizatorė – Šiaulių dailės galerija

Pagrindinis informacinis partneris – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

 

Partneriai ir rėmėjai: naujienų portalas „Etaplius“, AB „Šiaulių bankas”, UAB „Laurema”, UAB „Gorila reklama”, MO muziejus, Valstybinis Šiaulių dramos teatras

 

Festivalio dizaino autorius – Marius Žalneravičius

foto_Barbora-Dolinajová

Šokio spektaklis „Tai ne tavo sapnas“