Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Į parkų priežiūros konkursus kviečiami ir mažieji verslai

Šiaulių miesto savivaldybė dar prieš keletą metų ėmėsi įgyvendinti idėją –  labiausiai mėgiamų miesto žaliųjų erdvių priežiūrai surasti atskirą prižiūrėtoją. Pilotiniu objektu tapo Lieporių parkas. Dabar teritorijų, kurioms ieškoma kruopštaus administratoriaus, jau daugėja.

Savivaldybė 2018 metais paskelbusi Lieporių parko priežiūros konkursą tikėjosi rasti nuolatinį tos teritorijos prižiūrėtoją ir šeimininką. Konkurse nebuvo jokių perteklinių reikalavimų turėti išskirtinę kvalifikaciją ar specialią įrangą, tiesiog punktai, kokius priežiūros darbus reikia atlikti. Tuomet, išrinkus nugalėtoją, Lieporių parko priežiūra pagerėjo, parko lankytojai vis pasidžiaugdavo nuolat ir nuosekliai prižiūrimomis erdvėmis. Senajai sutarčiai pasibaigus, Savivaldybė skelbia naują viešą konkursą  Lieporių parko priežiūrai. Pasiūlymus galima teikti per Centrinę viešųjų pirkimų informacinę sistemą (CVP IS) iki gegužės 7 dienos.

Panašų viešųjų erdvių priežiūros modelį, kai nereikalaujama specialios kvalifikacijos, mieste numatoma taikyti ir plačiau. Netrukus Savivaldybė pakvies dar į du konkursus, kuriuose pasiūlymus galės teikti ne tik specializuotos bendrovės, bet ir mažieji arba šeimos verslai. Nuolatiniai viešųjų erdvių prižiūrėtojai bus renkami Saulės Laikrodžio aikštei ir centriniam miesto parkui.

 

Apie Lieporių parką:

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos 2021 m. kovo-balandžio mėn. vykdyto viešųjų pirkimų konkurso laimėtojui atsisakius pasirašyti sutartį, skelbiamas naujas konkursas Lieporių parko priežiūros paslaugoms įsigyti. Parko priežiūros ribos – 12,7 ha Lieporių parko teritorija, taip pat – takai ir žaliosios juostos šalia Statybininkų, S. Dariaus ir S. Girėno, Lieporių ir V. Grinkevičiaus gatvių (žr. schemoje). Lieporių parko priežiūra apima parko tvarkymo (šiukšlių rinkimas, takų valymas, lapų grėbimas, kt.), žolės pjovimo, infrastruktūros priežiūros, taip pat gėlyno (apie 44 m2) ir minimalias želdinių priežiūros paslaugas. Pirkimas į dalis neskaidomas. Plačiau su konkurso sąlygomis galima susipažinti: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-615973 .

 

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija