Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliuose startuoja naujos gamyklos statyba

Šiaulių pramoniniame parke duotas oficialus startas naujos gamyklos statybai. Čia besikuriantys naujakuriai – Šiauliuose aktyviai dirbanti bendrovė „Ltintus“. Statybos pašventintos, o pastato pamatuose įmūryta simbolinė kapsulė su žinute ateities kartoms.

JAV įmonių grupei „INTUS Windows“ priklausanti UAB „Ltintus“ oficialiai skelbia naują veiklos etapą – pradėta plastikinių langų bei durų gamyklos statyba Šiaulių pramoniniame parke. Keletą metų Šiauliuose jau dirbanti bendrovė spėjo pagarsėti gamybos pajėgumais, darbo kultūra ir socialinėmis iniciatyvomis.

Simbolinėje statybų pradžios šventėje susirinko didelis būrys svečių iš Lietuvos ir JAV: savininkai, darbuotojai, partneriai, gamyklos statytojai, Savivaldybės ir vyskupijos vadovai.

„Su savivaldybe reikalų turėjome daug, dėkoju merui ir jo komandai už teisingą požiūrį į verslą ir operatyvumą. Pajutome, kad esame bendra komanda, kuri dirba vienam tikslui – pagerinti žmonių gyvenimą ir prisidėti prie miesto vystymo. Tai galime pasiekti tik kartu. Na, o savo veikla mes norime, kad planeta būtų žalesnė, siekiame mažinti CO2 emisijas, esame įsipareigoję už kiekvieną pagamintą langą arba duris pasodinti po vieną medį. Kol kas ši programa vyksta JAV, o Šiauliuose kuriame sakurų parką, panašių programų bus ir daugiau“, – kalbėjo „INTUS Windows“ vadovas Rolandas Talalas.

„Siekiame, kad miestą rinktųsi verslas. Ten, kur yra verslas, yra tikroji atsakomybė, tikras miesto gyvenimas. Tokių investicijų iš JAV atėjimas yra ženklas, kad dirbame teisinga linkme. Per savo neilgą veiklos laikotarpį bendrovė tapo žinoma Šiauliuose, o čia bus visiškai kitos gamybos ir darbo sąlygos. Jūsų įmonės, kartu su JAV, Izraelio, Japonijos ir Vokietijos ambasadoriais sodintos sakuros Dainų parke jau žydi, pažiūrėti ir jomis pasidžiaugti ateina daugybė žmonių. Tegul sėkmė lydi visus jūsų darbus ir iniciatyvas“, – linkėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.    

 

Pradėtą statybą palaimino ir pašventino Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, į gamyklos pamatus įbetonuota simbolinė kapsulė su laišku ateities kartoms.

Naują gamyklą planuojama pastatyti dar šiais metais.

UAB „Ltintus“ iniciatyva Dainų parke yra kuriamas japoniškų vyšnių – sakurų sodas, jau yra pasodinta 60 šių medelių.

2021 metais bendrovė pelnė Šiaulių miesto nominaciją „Geriausias metų darbdavys“, šiemet taip pat pateko į geriausiųjų darbdavių trejetuką.  

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis