Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Lieporių gimnazijos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Besibaigiant pavasariui, kada visa gamta atgimusi, žydi kaštonai ir liepose netyla paukščių giesmės,  Lieporių gimnazijos 46 laidos abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis. Šventės rytą, skambant gimnazijos himnui ir ore skraidant įvairiaspalviams muilo burbulams, pasitikti ir pasveikinti gimnazijos simbolio Lieporiuko, abiturientai nuskubėjo į išpuoštas klases, kuriose vyko paskutinė – klasės auklėtojo – pamoka, kuriai pasibaigus, šventė tęsėsi Aktų salėje. Daina „Kol kartu“  abiturientus pasveikino mažieji dainininkai iš Gegužių progimnazijos. Paskutinio skambučio proga šiltą sveikinimo žodį tarė ir pirmuosius dabartinių abiturientų žingsnius mokykloje priminė Gegužių progimnazijos direktorė Silvija Baranauskienė. Abiturientus sveikino ir gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, kuri geriausiai žino apie jų laukusius didžiausius iššūkius.  Direktorė pasidžiaugė, kad mokyklą baigia drąsūs jauni žmonės, nebijoję įveikti savo nusistatytų ribų, todėl šiandien galima pasidžiaugti, kad tarp jų yra ir „Lieporių garbės“ nominantų, ir olimpiadų bei konkursų nugalėtojų, ir sporto varžybų laimėtojų, aktyvių mokyklinio gyvenimo dalyvių, ir palinkėjo visur ir visada išlikti savimi ir tikėti tuo, ko sieki,  – juk ateitis priklauso tiems, kas tiki svajonių išsipildymu. Po klasės auklėtojų sveikinimo  abiturientams  staigmeną paruošė jų tėveliai – susibūrę į kolektyvą, atliko muzikinį kūrinį. Mokinių tarybos atstovai padėkojo buvusiems nariams už aktyvų dalyvavimą jos veikloje, o socialinio projekto ,,Šuolis“ vadovas mokytojas Saulius Bušininkas tarė nuoširdų ačiū tiems abiturientams, kurie visus tuos ketverius metus aktyviai dalyvavo veiklose. Šventinio jaudulio įnešė „Pūūūūkos“ studijos solistės Urtės atlikta daina „Trys minutės takelio“, privertusi ne vieną bent akimirką pamąstyti apie greitai bėgantį laiką, kurio nė viena minutė, deja, negrįžta... Gimnazijos bendruomenė, išlydėdama abiturientus, linki jiems kuo geriausios kloties ir, žinoma, sėkmės egzaminuose. Drąsiai ženkite per gyvenimą, mylėkite save ir kitus,  būkite geri ne tik sau, bet ir kitiems, o kai širdį skaudės, gydykite ją šalia esančių draugyste ir laiku. Sėkmės!

 

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas