Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

„Šiaulių dienos 786“: registracija į eiseną

Rugsėjo mėnesį šiauliečius ir miesto svečius vėl pakvies didžiausias miesto renginys „Šiaulių dienos 786“. Numatoma, kad miesto šventė vyks 2022 m. rugsėjo 9–10 d., lydima skambaus šūkio „#ŠiauliaiŠviečia“. Organizatoriai viliasi, kad gausybė renginių praturtins šiauliečių ir miesto svečių kultūrinį laisvalaikį, padovanos įspūdingų akimirkų.

Vienas svarbiausių miesto šventės akcentų, po keleto metų pertraukos grįžtantis į „Šiaulių dienas“, – šventinė eisena ir motorizuota kolona. Kviečiame kūrybines sąjungas, klubus, nevyriausybines organizacijas, asociacijas, įmones ir kitas įstaigas prisistatyti šiauliečiams ir miesto svečiams. Pasiruoškite ir prisistatykite bendruomenei atskleisdami savo atstovaujamos įstaigos identitetą bei puoselėjamas vertybes.

Delegacijai eisenoje atstovauti galės pėsčiųjų grupė, motorizuota grupė ar mišri grupė t. y. pėsčiųjų grupė kartu su motorinėmis priemonėmis. Numatoma, kad rugsėjo 9 d. eisena pajudės 19 val.: pėsčiųjų ir mišri eisena – iš Žaliūkių gatvės, prie jų prisijungs motorizuota kolona – iš Ragainės gatvės. Eisenos maršrutas: Tilžės g., Aušros al. Šventės atidarymas 20 val. Centrinio pako estradoje.

Pėsčiųjų ir mišrios eisenos dalyvius kviečiame registruotis el. p. ausra.brijuniene@siauliukc.lt. Atsakingas asmuo – Mėgėjų meno skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė. Registracija vyks iki 2022 m. rugpjūčio 31 d. Kilus organizaciniams klausimams skambinti tel. + 370 615 83 983.

Motorizuotos eisenos dalyvius kviečiame registruotis el. p. asta.vaitkiene@siauliukc.lt. Atsakingas asmuo – Renginių organizavimo skyriaus vedėja Asta Vaitkienė. Registracija vyks iki 2022 m. rugpjūčio 31 d. Kilus organizaciniams klausimams skambinti tel. (8 41) 54 52 79.

Kvietimas registruotis į eiseną

Šventinės eisenos dalyvio anketa

Kultūros skyriaus vyr. specialistė Edita Ramanauskienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas