Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių LEZ‘e kyla naujas siuntų terminalas

Šiaulių pramoninėje teritorijoje toliau startuoja nauji objektai. Šį kartą į naujo siuntų paskirstymo centro  statybų pradžią Šiaulių LEZ‘e pakvietė bendrovė „DPD Lietuva“. Būsimus naujakurius pasveikino Šiaulių mero pavaduotoja Simona Potelienė.  

Vykstantieji per Šiaulių LEZ‘ą jau pastebėjo, kaip sparčiai kyla naujas statinys dešinėje Aviacijos gatvės pusėje. Nors „DPD Lietuva“ projekto partnerius, Šiaulių LEZ‘o ir miesto savivaldybės atstovus pakvietė į simbolinę kapsulės su laišku bei palinkėjimu ateities kartoms įkasimo ceremoniją, matyti, kad pagrindinės pastato konstrukcijos jau įrengtos, uždengta dalis stogo, klojamas grindinys.

„DPD Lietuva“ vadovas Robertas Vilkaitis pabrėžė, jog naujas terminalas ir plėtra Šiauliuose planuota jau seniai, tačiau šiuos planus dar paspartino auganti e-komercija. Praėjusių metų rudenį su Norvegijos nekilnojamojo turto įmone „Baltic Sea Properties“ sutarta dėl „built-to-suit“ tipo pastatų statybos Telšiuose ir Šiauliuose.

Nauji „DPD Lietuva“ siuntų paskirstymo centrai jau sparčiai kyla. Bendrovė iš karto galvoja ir apie tolimesnę terminalo Šiauliuose plėtrą.

„Mus tikrai labai džiugina, kad į Šiaulius ateina vis naujos investicijos, reiškia, jog miesto indėlis į reikalingos infrastruktūros sukūrimą ir verslo aplinkos gerinimą duoda rezultatus. Iš ties stebina planai, kaip greitai planuojama užbaigti statybas ir pradėti veiklą, tegul čia vykstantys darbai būna ne tik spartūs, bet ir saugūs“, –  atidarymo ceremonijoje kalbėjo Šiaulių mero pavaduotoja Simona Potelienė.

Šiaulių LEZ direktorius Artūras Klangauskas linkėjo, kad naujakurių verslas tik augtų ir ateityje galėtų išnaudoti milijonines miesto investicijas oro uostui ir naujai geležinkelio atšakai – prekes į Šiaulius vežtų ne tik sunkvežimiais, bet ir lėktuvais ar traukiniais.

Statomas siuntų terminalas turėtų būti baigtas šių metų rudenį, žadama, kad prieš prasidedant Kalėdų sezonui jis jau veiks pilnu pajėgumu.

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis