Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių mokiniai žvakių liepsnelėmis užrašė „LAISVĖ“

Šiaulių miesto mokyklų mokiniai sausio 13-osios rytą vėl pakvietė į jautrią pilietinę jaunimo akciją „Laisvė“. Pagerbtas už Lietuvos nepriklausomybę žuvusiųjų atminimas, prisiminti prieš daugiau nei tris dešimtmečius mūsų šalį sukrėtę įvykiai.

Šiaulių miesto gimnazijų, progimnazijų ir kitų švietimo įstaigų mokiniai Prisikėlimo aikštės skvere surengė tradicinę pilietinę akciją „Laisvė“. Miesto širdyje susibūrė beveik 300 jaunuolių iš 26 Šiaulių mokyklų. Rytmetis pradėtas patriotine daina „Lietuva“, prisiminti lemtingos dienos įvykiai.

Susirinkusius miesto mokyklų mokinius ir pedagogus pasveikino Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius.

„Susirinkome pajausti širdimi ir suvokti protu ką mums reiškia sausio 13-oji. Metai bėga, bet tų lemtingų įvykių prisiminimai neblėsta, todėl visiems linkiu savo gerais darbais ir žodžiais, geru mokymusi prisidėti prie savo valstybės kūrimo ir jos išsaugojimo. Tai turim daryti kiekvieną dieną, o ne tik tam tikromis progomis. Būkime vieningi ir verti tos laisvės už kurią kovojo mūsų seneliai, tėvai, kovojame ir mes“, – kalbėjo Egidijus Elijošius.  

Mintimis, ką Laisvės gynėjų diena reiškia jaunajai kartai, pasidalijo Stasio Šalkauskio gimnazijos mokinė Miglė Jankutė.

Paskelbus 1991 metų sausio 13-ąją žuvusiųjų pavardes, jų atminimas pagerbtas tylos minute.

Iš plazdančių žvakučių liepsnelių, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę, ant skvero grindinio sudėliotas taip visiems svarbus žodis LAISVĖ.

Pilietinę atminimo akciją organizavo Stasio Šalkauskio gimnazija kartu su ,,Juventos“ progimnazija. Patriotinius jausmus savo dainomis žadino ,,Juventos“ progimnazijos choras (vad. Loreta Mikutienė), renginį vedė Stasio Šalkauskio gimnazijos mokinys Eimantas Toleikis ir neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis