Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Svečių diena Baltijos Šalių skautų stovykloje „Back to the Balts“

Liepos 24-31 dienomis Naisiuose (Šiaulių apskr.) vyksta Baltijos skautų stovykla „Back to the Balts”. Ši stovykla - tradicinė, vykstanti kas ketverius metus vis kitoje Baltijos šalyje, šiais metais ji rengiama jau penktąjį kartą. Kaskart stovykloje dalyvauja šimtai skautų, savanorių ir gamtą bei dainas prie laužo mėgstančių žmonių iš Baltijos ar kitų šalių. Stovyklos organizatoriai į svečius pakvietė Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, stovyklą globojančios Šiaulių miesto savivaldybės vadovus ir atstovus, rėmėjus.

 Pasaulio skautų įkūrėjas, lordas Baden-Powell jaunuosius skautus mokydavo kiekvieną dieną įprasminti geru darbu. Tad dar 1907-aisiais su pirmaisiais skautais išvykęs į stovyklą juos mokė ne tik išgyvenimo gamtoje, bet ir tarnystės. Nuo tada skautai — visuomeninis, nepolitinis, ne pelno siekiantis, savanoriškas jaunimo judėjimas, kurio pagrindinis siekis — auginti etiškus, tolerantiškus ir atjautos nestokojančius piliečius.  

2022 metus LR Seimui paskelbus jaunimo metais, savanorystė skautų tarpe įgavo dar didesnę prasmę. Todėl penktosios, jubiliejinės jungtinės Baltijos šalių skautų stovyklos „Back to the Balts” tikslas — skatinti pilietiškumą, tarptautines draugystes ir savanorystę jaunimo tarpe.

Į stovyklos Svečių dieną pakviesti Šiaulių miesto savivaldybės atstovai perdavė simbolines dovanėles stovyklos organizatoriams ir padėkojo už nepriekaištingą organizuotumą bei jaunatvišką, gyvą skautų šurmulį, pastarąją savaitę vyraujantį Šiaulių mieste. Saulės mieste skautai kiekvieną dieną vykdo įvairias veiklas Šiaulių turizmo informacijos centre, irklavimo bazėje, techninės kūrybos centre, Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos bibliotekoje bei kitose miesto vietose. Stovyklos dalyviams bei organizatoriams taip pat perduoti Šiaulių miesto mero bei Baltų skautų stovyklos globėjo Artūro Visocko linkėjimai.  

 Back to the Balts” stovykloje Naisiuose stovyklauja ne tik kaimyninių, bet ir pasaulio šalių skautai iš Austrijos, Vokietijos, Švedijos, Ukrainos, Izraelio. 5-tosios Baltijos šalių skautų stovyklos tema — grįžtant prie baltų. Stovyklautojai jau savaitę dalyvauja programoje, kuri juos nukelia į skirtingus mūsų krašto laikmečius ir supažindina su tuo metu vyravusiomis tradicijomis, amatais ir netgi objektais. Trečiadienį vyko tradicinis turgus, kuriame buvo galima įsigyti pačių skautų pagamintų gaminių bei paslaugų.

Lietuvos skautija – didžiausia Lietuvoje veikianti skautiška organizacija, kuri šiuo metu vienija virš 3000 aktyvių narių, o mūsų gretose per organizacijos gyvavimą veikė daugiau nei 20000 skautų. Organizacija yra tarptautinės Pasaulio skautų organizacijos nariai ir kartu su kitų šalių skautais šiuo metu vienija virš 57 milijonų aktyvių narių 172  skautiškose organizacijose. O skautų veikloje visame pasaulyje yra buvę virš 500 milijonų žmonių.

Sergejaus Staponkaus ir Žydrūno Budzinausko nuotraukos

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas