Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną Šiauliuose šurmuliavo senjorai

Spalio 1 d. Šiauliuose buvo minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių ir pasaulinė muzikos diena. Renginiai, skirti džiuginti senjorus, prasidėjo dar šventinės dienos išvakarėse, kada garbaus amžiaus miestiečiai savo meninius gabumus išbandė kūrybiniuose užsiėmimuose, dalyvavo ekskursijoje bei popietėje apie sveikatą. Šeštadienį, nuo ankstaus ryto, senjorai miesto kavinėse, arbatinėse ir restoranuose buvo vaišinami kava ar arbata bei aktyviai dalyvavo Šiaulių kultūros centro ir kitų kultūrinių įstaigų parengtose veiklose.

Rengėja – Šiaulių miesto savivaldybė, organizatorius – Šiaulių kultūros centras.

 

Minint senjorams svarbią datą, jau nuo penktadienį jie buvo kviečiami dalyvauti kūrybiniame-edukaciniame užsiėmime „Rudens formos“, kurio metu gaminosi rudeniškų spalvų bei formų namų puošmeną – varpelį. Užsiėmimas senjorams leido ne tik atsipalaiduoti, bet ir suteikė galimybę įgyti naujų įgūdžių bei žinių apie molį, o nespėjusieji sudalyvauti edukaciniame užsiėmime Šiaulių kultūros centre, vis dar yra kviečiami registruotis į spalio 5 dieną vykstančią tokią pačią edukaciją Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose (Energetikų g. 7).

Spalio 1-ąją nuoširdžiai pasijuokti senjorus kvietė Valstybinis Šiaulių dramos teatras, į kurį susirinkę garbaus amžiaus miestiečiai galėjo išvysti šmaikštų spektaklį „Bagadelnia“ (rež. Aleksandr Špilevoj). Vaidinimas atskleidė aštuonių senelių globos namuose susitikusių herojų gyvenimus bei jų netikėtas ir jaudinančias istorijas. Spektaklis savo siužetinės linijos artumu leido senjorams daug labiau įsijausti į aktorių išgyvenimus bei kartu suteikė galimybę smagiai iš aktorių pasijuokti.

Šventinę dieną senjorai užbaigė klausydamiesi koncerto „Gyvenimas muzikai“ Šiaulių kultūros centre. Pasirodymą dovanojo Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vad. ir dirig. Sigitas Vaičiulionis, dirig. Gediminas Brūzga), Monika Pleškytė (sopranas), Juozas Janužas (tenoras), Algirdas Januševičius (trimitas), Remigijus Gumuliauskas (trombonas), Gediminas Brūzga (saksofonas). Renginį organizavo Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ ir partneris Šiaulių kultūros centras.

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną Šiauliuose vyko ir kitų įdomių veiklų – senjorai galėjo nemokamai lankytis muziejuose ir parodose, dalyvauti akcijose, protų mūšiuose, šventėse ir kitose iniciatyvose. Visą šventinę dieną Šiaulių miesto kavinėse, arbatinėse bei restoranuose garbaus amžiaus miestiečiai buvo vaišinami kavos ar arbatos puodeliu.

Į edukacinį užsiėmimą, kuris vyks spalio 5 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose, užsiregistruoti galima tel. +370 678 53 171 arba e. paštu .

 

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Renginių organizavimo skyriaus vedėja Asta Vaitkienė, mob. +370 671 42 901, e. p. .

 Liubov Yarmoshenko ir Rolando Parafinavičiaus nuotr.

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas