Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Vienintelė tokia iniciatyva Lietuvoje, investuoti milijonai Šiaulius pavertė kartingų sostine

Šiaulių miesto meras aplankė atnaujintoje Bačiūnų kartingų trasoje ir padėkojo jos šeimininkams už įspūdingas investicijas į techninio sporto infrastruktūrą. Tie patys entuziastai ne tik rekonstravo senąją trasą, kuri dabar tapo viena geriausių Baltijos šalyse, bet ir įrengė visiškai naują trasą prie Serbentų gatvės. Per metus Šiauliai tapo tikra šalies kartingų sostine – į mūsų miestą jau persikėlė pusė kartingo federacijos varžybų.  

Kartingo sporto mėgėjai Bačiūnų gatvėje esantį kartodromą žino nuo senų laikų. Prieš kelis dešimtmečius čia vykdavo ir šalies čempionato etapai, ir kitokios varžybos. Dėl susiklosčiusių aplinkybių, ši sporto bazė keletą metų buvo beveik nenaudojama. Dabar Šiauliai tapo šios techninio sporto šakos atgimimo ženklu – šį pavasarį buvo atnaujinta Bačiūnų trasos asfalto danga ir kita būtina infrastruktūra. Maža to, šios sporto šakos entuziastai tėvas Ramutis ir sūnus Marius Balčiūnai naujoje vietoje prie Serbentų gatvės įrengė visai naują kartodromą. Į abu kartodromus investuota įspūdinga suma – apie 2 milijonus eurų. Už tokią investiciją tėvui ir sūnui Balčiūnams padėkojo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

„Matydamas šiuo metu verdantį sporto gyvenimą, kuriame dalyvauja vaikai net nuo ikimokyklinio amžiaus, nuoširdžiai didžiuojuosi šiauliečio Ramučio ir jo sūnaus Marius iniciatyva. Privačiomis pastangomis Šiauliai tapo Lietuvos kartingo sostine. Kiek žinau, tai vienintelė tokia iniciatyva visoje šalyje, kuri galėtų tapti puikiu pavyzdžiu bet kuriai sporto šakai“, – kalbėjo Šiaulių meras Artūras Visockas.  

Naujas investicijas į kartingų infrastruktūrą ir pasiruošimą BMW Lietuvos čempionato ir „Siųsk pigiau“ taurės varžybų etapui apžiūrėjo Šiaulių mero pavaduotoja Simona Potelienė ir Savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas. Šiaulių grįžimu į kartingo sporto žemėlapį pasidžiaugė Lietuvos kartingo federacijos generalinė sekretorė Brigita Vazgytė.

Šiauliai dar sustiprino savo pozicijos techninių sporto šakų plėtojime. Birželio mėnesį Šiaulių Aleksandrijos trasoje vyks Europos motokroso čempionato etapas, per miesto gimtadienį Talkšos ežere, pirmą kartą Šiaulių istorijoje, žiūrovus sukvies Pasaulio ir Lietuvos motorlaivių (vandens formulių) čempionatas. Lietuvos ir užsienio žiedinių lenktynių trasose miestą garsina RD Signs Šiauliai komanda.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis