siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

Mokymasis ŠPRC

Šiaulių profesinio rengimo centro specialybės

Neretai profesijos įgijimas yra lyg senos svajonės įgyvendinimas. Taip nutiko ir Gintarei. „Esu baigusi inžinerijos mokslus, tačiau nuo mažens mane supo menas. Ilgą laiką žavėjo analoginė fotografija, tad nusprendžiau mokytis fotografijos. Fotografija man padeda išreikšti savo kūrybingumą ir atskleisti kitiems kaip aš matau aplinką bei žmones", – džiaugiasi mokinė.

Gintarė


Pasaulio tendencijos rodo, kokios svarbios technologijos, komunikacija, vizualiniai sprendimai. „Planuoju sieti savo ateitį su animacija. Atėjęs čia buvau beveik žalias, o išmokau tikrai daug! Tai labai įdomi ir perspektyvi sritis. Apskritai labai svajojau apie šią specialybę, nes technologijos yra vienas iš laisvalaikio pagrindinių užsiėmimų, labai patinka filmuoti, fotografuoti", – sako Vaidas.

Vaidas


Kaip atskirti kirpėją minioje? Gal iš nepakartojamos šukuosenos? „Manau, kad plaukai daug pasako apie žmogų ir aš noriu būsimiems klientams padėti save atskleisti. Sutikau puikių dėstytojų, profesionalų, kurie atskleidė praktinių subtilybių. Dėl to jaučiuosi labiau pasitikinti savimi. Noriu, kad mano klientai man sakytų „Toma, daryk ką nori su mano plaukais!" – šypsosi Toma.

Toma


Mokytojai džiaugiasi, kad vis daugiau merginų nori prisiliesti prie technikos. Dija – viena jų. „Nuo vaikystės domėjausi automobiliais ir įvairiomis su automobiliais susijusiomis veiklomis. Pasirinkti šią specialybę mane pastūmėjo vis labiau pasaulyje populiarėjantys elektriniai automobiliai, žaviuosi jų technologiniais sprendimais, pažanga", – sako mergina.

Dija


Šiaulių profesinio rengimo centro moksleiviai gali pasinaudoti įvairia finansine ir ne tik parama. Pirmąkart besimokantys įstaigoje mokiniai gali gauti stipendijas nuo 20 iki 120 Eur per mėnesį. Jos skiriamos atsižvelgiant į mokymosi rezultatus.

ŠPRC rūpinasi ir apgyvendinimu – įstaigos bendrabučiuose gali apsigyventi apie 720 žmonių. Per mėnesį jaukūs ir patogūs bendrabučio kambariai kainuoja nuo 8 Eur. Ugdymo įstaiga apmoka ir nevietinių moksleivių keliones į pamokas.

Profesinis mokymas Šiauliuose pritraukia jaunimo ne tik iš aplinkinių regionų, bet ir visos šalies. Patraukli stipendijų gavimo sistema ir gera infrastruktūra lemia sėkmingą jaunųjų amato besimokančių moksleivių ugdymo procesą, tad kviečiame karjeros aukštumų siekti būtent Saulės mieste!

Šiaulių profesinio rengimo centras konsultuoja:

tel. 8656 69020;

el. p. ;

arba adresu Gardino g. 4, Šiauliai.

Iki pasimatymo!

Pateik prašymą mokytis ŠPRC!
Paskutinis atnaujinimas: 2022-07-25 17:40