siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

Studijos ŠVK

Studijų programos Šiaulių valstybinėje kolegijoje

 Skaistė Kairytė, Organizacijos komunikacija ir rinkodara (Šiaulių valstybinė kolegija)

 Šiaulių valstybinė kolegija – vieta, kur pildosi svajonės ir siekiai! Baigusi 12 klasių tiksliai žinojau, kuo noriu     tapti, tačiau kitose aukštosiose mokyklose neradau man tinkančios studijų programos. Dauguma programų   buvo panašios, tačiau neatitiko mano norų. Paklausiusi artimo žmogaus patarimo pasidomėjau Šiaulių   valstybine kolegija. Po kelių akimirkų atradau save! Pasirinkau Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros   studijų programą. Susipažinau su motyvuotais bendrakursiais, aukštą kvalifikaciją turinčiais dėstytojais ir   darbščia administracija. Pritapau be galo greitai. Šiuo metu esu Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų   atstovybės prezidentė, „Erasmus+“ mentorė, viešinimo komandos narė ir turiu daugybę kitų pareigų. Šioje   aukštojoje mokykloje suteikiama įvairių tobulėjimo ir ugdymosi galimybių – konferencijos, mokymai,   seminarai, susitikimai, įdomūs renginiai… Atvira ir jauki atmosfera visada laukia tavęs, kai atveri kolegijos   duris, todėl drąsiai galiu teigti, kad Šiaulių valstybinė kolegija – mano antrieji namai!


Alfredas Boveris, Automatikos ir elektros inžinerija (Šiaulių valstybinė kolegija)

Studijos, mokslas ir jame gyvenantys žmonės – visada įdomu, todėl studijuoti verta jau vien dėl to! Be paskaitų ir praktinių užsiėmimų kolegijoje ir už jos ribų, taip pat įsitraukiau į programos INOSTART veiklas: ji sudaro sąlygas Šiaulių miesto aukštųjų mokyklų studentams ir mokslininkams bendradarbiauti su verslo atstovais, kad būtų galima įgyvendinti tyrimus pagal įmonių pateiktą poreikį IT ir inžinerinių sprendimų srityse. Programa naudinga visiems jos dalyviams: studentai gerina praktinius įgūdžius, gauna realios patirties, dėstytojai tenkina mokslinius interesus, o verslas turi galimybę pasinaudoti naujausiais technologijų pasiekimais. Studijuoju, dalyvauju įvairiose su studijomis susijusiose veiklose, žinoma, randu laiko ir kitiems užsiėmimams. Esu Lietuvos kariuomenės savanoris. Automatikos ir elektros inžinerijos studijų programa yra viena iš daugelio įdomių ir naudingų programų, patarčiau ją rinktis norintiems tobulėti, įgyti žinių ir dirbti automatikos srityje. 


Neringa Bražaitė, Įmonių ir įstaigų vadyba (Šiaulių valstybinė kolegija)

Šiaulių valstybinė kolegija – tai ne tik studijos... Čia puiki vieta susirasti naujų draugų, tobulėti, atrasti save ir siekti karjeros. Kolegijoje laukia profesionalūs dėstytojai, kurie pasirengę ne tik padėti studentams, bet ir patarti gyvenimiškais klausimais, pasidalinti patirtimi. Paskaitose kiekvienas studentas tikrai atras įdomios ir naudingos informacijos. ŠVK studijuoti verta, nes studijos čia – galimybių kupina kelionė. Rinktis studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje buvo geriausias mano sprendimas! 

Šiaulių valstybinė kolegija savo studentams skiria dviejų rūšių paramą – akademinę ir neakademinę. Pastaroji skiriama negalią ar mokymosi sunkumų turintiems studentams. Jiems teikiama apgyvendinimo, psichologinė pagalba ir panašiai. Akademinė parama apima studentų priėmimą, integravimą, informavimą ir konsultavimą studijų klausimais, bibliotekos, karjeros paslaugas. Neakademinei priskiriama parama negalią turintiems studentams, apgyvendinimo, sporto, laisvalaikio paslaugos, psichologinė pagalba. Studentų asmeninė gerovė, studijų sėkmė priklauso nuo abiejų paramos tipų suderinimo. Sukurta lengvatų studijoms, finansinės ir socialinės paramos sistema.

Kolegijoje įsibėgėjo mecenatų paramos programa – jos fondą sudaro kolegijos socialinių partnerių skiriama solidi 10 tūkst. Eur suma. Taip pat valstybės finansuojamų studijų inžinerijos mokslų studentai visą studijų laikotarpį kas mėnesį gauna 200 Eur Ekonomikos ir inovacijų ministerijos skiriamą stipendiją.

ŠVK savo studentams siūlo puikias apgyvendinimo sąlygas. Šiuo metu jaunimas gali apsigyventi dviejuose atnaujintuose bendrabučiuose. Visuose kambariuose, be kitų kasdienai reikalingų dalykų, yra šaldytuvai ir mikrobangų krosnelės. Veikia nemokama skalbykla, visi studentai gali sportuoti treniruoklių salėje, žaisti stalo tenisą, biliardą.

Šiaulių valstybinės kolegijos konsultacijos dėl priėmimo ir tikslinių stipendijų:

tel. 8 615 97 114;

el. p. ;

arba adresu Aušros al. 40.

Iki pasimatymo!

Pateik prašymą mokytis ŠVK!
Paskutinis atnaujinimas: 2022-07-25 17:40