siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

Apie iniciatyvą

„Šiauliai auga“ – tai bendras Vilniaus Universiteto bei Šiaulių miesto savivaldybės projektas, siekiantis įkvėpti bei padrąsinti Saulės miesto abiturientus ir padėti jiems geriau pasiruošti baigiamiesiems egzaminams. Vilniaus Universiteto studentai net šešioms savaitėms (nuo gegužės 5 d. iki birželio 16 d.) taps abiturientų korepetitoriais bei kvies juos į nuotolines popamokines konsultacijas. Puikiai suprantame, jog gegužės mėnuo abiturientams yra ypatingai įtemptas, todėl kiekvieną trečiadienį įprastines pamokas pakeis virtualūs susitikimai su visiems puikiai pažįstamais verslo, politikos, žiniasklaidos bei pramogų pasaulio atstovais! Kviečiame visus Saulės miesto abiturientus nedvejoti ir pasinaudoti išskirtine proga ne tik prisiminti rašinių struktūrą ar present simple laiko gramatiką, bet ir pasisemti jėgų bei ryžto su trenksmu užbaigti šiuos mokslo metus!

Kaip prisijungti prie popamokinių konsultacijų?

Konsultacijų tvarkaraštį rasi ir korepetitorius bei kitus abiturientus sutiksi šioje „Facebook“ grupėje - prisijunk! Išsami informacija apie tai, kaip veikia iniciatyva „Šiauliai auga“ - žemiau pateiktame vaizdo įraše:

Turite klausimų?

Jei kiltų klausimų, susijusių su iniciatyva, susisiekite su Šiaulių miesto mero patarėju Justinu Švėgžda:

Telefonu: +37065472218

El. Paštu: [email protected]