Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Pagerbti talentingiausi miesto mokiniai

Baigiantis mokslo metams, Šiauliuose tradiciškai pagerbti talentingiausi miesto mokiniai, jų mokytojai ir tėveliai. Šventinė mokinių bei pedagogų pagerbimo ceremonija „2026 metų geriausieji“ vyko Šiaulių kultūros centro galerijoje „Laiptai“. Į iškilmingą renginį buvo pakviesti mokiniai, kuriems iš savivaldybės biudžeto lėšų skirtos piniginės premijos už aukštus rezultatus miesto bei šalies olimpiadose ir konkursuose. Renginyje dalyvavo 47 mokiniai ir 40 juos parengusių mokytojų iš Šiaulių Didždvario, Juliaus Janonio, Lieporių, „Romuvos“, „Santarvės“, „Saulėtekio“, Stasio Šalkauskio, Universitetinės gimnazijų, „Santakos“ ugdymo centro, Dainų, Gegužių, „Juventos“, „Romuvos“ progimnazijų.

Susirinkusiuosius pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Švietimo skyriaus vedėja Rūta Šiaučiulienė ir Šiaulių savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis. Ceremonijos metu mokiniams buvo įteikti diplomai, mokytojams – padėkos ir dovanėlės. Mokinių tėveliams meras įteikė padėkas už vaikų ugdymą, palaikymą ir motyvaciją siekti aukščiausių rezultatų.

Papildomomis premijomis ir dovanomis renginio metu mokinius apdovanojo įvairių organizacijų bei verslo įmonių atstovai. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojams, jų mokytojams premijas įteikė ir pasveikino Šiaulių Vykinto Rotary klubo prezidentas Imantas Vatėnas. Ekonomikos ir verslumo olimpiados nugalėtojus apdovanojo Šiaulių pramonės, prekybos ir amatų rūmų generalinė direktorė Edita Grigaliauskienė ir advokatė Vlada Jocienė. ES jaunųjų mokslininkų konkurso nugalėtojus – Šiaulių verslo moterų tinklo vadovė Alma Klupšienė ir tarybos narė Aida Adeikienė.

UAB „Cherry Servers“ įsteigtas premijas informatikos, matematikos ir fizikos olimpiadų nugalėtojams įteikė įmonės technologijų direktorius Marius Žalinauskas. Chemijos olimpiados nugalėtojams premijas skyrė UAB „Medicinos linija“ / i-dental, o mokinius pasveikino šios įmonės personalo vadovė Diana Glodenytė. Taip pat chemijos olimpiados nugalėtojams premijas skyrė UAB „Laurema“, sveikinimus perdavė įmonės administracijos vadovė Raminta Pranskūnienė. UAB „Ruvera“ pinigines premijas ir dovanas biologijos olimpiados nugalėtojams įteikė įmonės atstovas, mokslų daktaras Modestas Kybartas. Taip pat biologijos olimpiados nugalėtojus apdovanojo UAB „Artilux NMF“ verslo vystymo ir rinkodaros vadovė Simona Skėrė, įteikta ir UAB „Rūta“ dovana.

Iškilmingą ceremoniją papildė muzikiniai pasirodymai: vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ iš Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Monika Juščė), Šiaulių muzikos ir kūrybos studijos „Sidabro žiogas“ atlikėja Ugnė Jankauskytė (mokytoja Rasa Kauneckaitė), Šiaulių meninio ugdymo studijos „Mikitukas“ solistė Karina Šer (mokytoja Eglė Žalalienė). Jaukumo renginiui suteikė Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mergaičių kvartetas (mokytoja Loreta Stankuvienė). Autorinę dainą „Dovanų parnešiu laimę“ dovanojo šalies muzikos olimpiados nugalėtojos Fausta Burškytė ir Mėta Marija Barzelytė (mokytoja Živilė Sitnikienė) iš „Juventos“ progimnazijos. Ceremonijos pabaigoje skambėjo Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos ansamblio „Viva melodica“ (mokytoja Loreta Mikutienė) atliekama harmonizuota lietuvių liaudies daina „Šaly kelio jovaras stovėjo“.

 

Šiaulių menų mokyklos informacija   

Nuotraukų autorė Natalija Beržinskė   

Tarptautinių ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis