Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Įveikėme dvi savaites trukusį maratoną!

2021 m. birželio 1-11 d. Šiaulių mieste vyko profesinio orientavimo iniciatyva „Karjeros maratonas 2021“, kurią organizavo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su  Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centru, Šiaulių Medelyno ir Rasos progimnazija, Šiaulių jaunųjų technikų centras. Apie kūrybiškąją STEAM profesijų pusę, beribes jų ateities perspektyvas Karjeros maratone 2021“ progimnazijų moksleiviams pasakojo pažangių įmonių ir organizacijų specialistai, vadovai. Maratoną „bėgo“ Šiaulių miesto ir rajono progimnazijos, profesinio orientavimo konsultantai ir 5-8 klasių mokiniai.

Pažangios Šiaulių miesto įmonės UAB Ltintus, Etaplius, UAB Baltik vairas, AB Telia Lietuva, UAB Bodesa, UAB Deisima bei VšĮ Nacionalinės regionų plėtros agentūra pristatymuose didelį dėmesį skyrė inžinerinės krypties profesijoms ir mokinius supažindino su projektų vadovo, konstruktoriaus, marketingo ir reklamos kūrėjo, inžinieriaus, IT specialisto, gamybos inžinieriaus bei elektros inžinieriaus profesijomis. Profesionalai įdomiai, paprastai bei įtraukiančiai pristatė savo veiklas, supažindino su savo darbo erdvėmis, procesais, atliekamais darbais bei darbuotojų poreikiu. Mokiniai itin aktyviai įsitraukė į pokalbius ir diskusijas, uždavė daug įdomių bei intriguojančių klausimų, klausėsi motyvuojančių ir padrąsinančių pristatymų.

VU Šiaulių akademijos, Šiaulių valstybinės kolegijos ir Šiaulių profesinio rengimo centro atstovai supažindino su STEAM srities studijų ir mokymo programomis, mokymosi galimybėmis Šiaulių mieste. Renginys pritraukė daugiau nei 1000 dalyvių.

Informaciją parengė Šiaulių Medelyno progimnazijos profesinio orientavimo konsultantė Monika Domeikienė ir Šiaulių Švietimo centro metodininkė Audronė Gelžinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas