Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiaulių mieste pradėtos eksploatuoti neseniai įrengtos pusiau požeminių konteinerių aikštelės

Šiaulių mieste pradėta eksploatuoti 16 neseniai įrengtų pusiau požeminių konteinerių aikštelių šiais adresais: P. Višinskio g. 10, P. Višinskio g. 12, Statybininkų g. 5, Vilniaus g. 255, Žemaitės g. 60, Žemaitės g. 58, Bačiūnų g. 104, Tilžės g. 161, Tilžės g. 163, Vilniaus g. 100, Kviečių g. 58, P. Lukšio g. 8, P. Lukšio g. 7, Trakų g. 8, Žaliūkių g. 71, Kviečių g. 7.

Pusiau požeminių konteinerių aikštelėse yra įrengti konteineriai, skirti popieriui ir kartonui, plastikui ir metalui, stiklui bei mišrioms komunalinėms atliekoms, kai kuriose aikštelėse yra konteineriai, skirti biologiškai skaidžioms atliekoms.

Pagal projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“ iš viso turi būti įrengta 300 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelių. Pagal pirminę sutartį buvo įrengtos ir šiuo metu eksploatuojamos 96 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelės, pagal esamą sutartį yra įrengtos ir eksploatuojamos 156 iš 204 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelių.

Atsižvelgiant į nenumatytas aplinkybes – užtrukusį dokumentų derinimą su atsakingomis institucijomis bei iškilusį poreikį keisti kai kurių pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietas, sutarties vykdymas pratęstas iki 2023 m. gruodžio 30 d.

Numatytas pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietas galite matyti žemėlapyje.

Sąrašą galite rasti čia.

Atkreipiame dėmesį, kad numatytos pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietos yra preliminarios ir projektavimo metu gali keistis, atsižvelgiant į požemines komunikacijas (dujotiekio, šilumos, elektros, vandentiekio, nuotekų ir ryšių tinklų) ir jų apsaugos zonas ir kt.

Suprojektuotų pusiau požeminių konteinerių aikštelių projektiniai sprendiniai yra viešinami VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro ir Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėse:

1.https://siauliai.lt/lt/news/view/siauliuose-prasidejo-naujas-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-projektavimo-etapas

2.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste

3.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1

4.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1-1

5.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1-1-1

6.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1-1-1-1

Kilus klausimų arba turint objektyvių pastabų dėl numatytų pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietų, prašome kreiptis į:

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrą el. paštu ;

Šiaulių miesto savivaldybės administraciją el. paštu .

Miesto ūkio ir aplinkos skyrius