Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiaulių istorijos muziejus kviečia mokytojus vesti istorijos pamokas

Kviečiame mokytojus Šiaulių istorijos muziejuje (Aušros al. 47, Šiauliai) veikiančioje parodoje „1923-ieji. Klaipėda ir Lietuva: istorija, politika, diplomatija“ vesti istorijos pamokas moksleiviams. Parodoje siekiama ne tik išsamiai ir objektyviai pristatyti 1923 m. įvykius, įvertinti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos aplinkybes, bet pateikti ir platesnį istorinį, kultūrinį kontekstą. 

Kartu su paroda vykdomas edukacinis užsiėmimas „Klaipėdos krašto sukilimas“. Edukacijos metu ugdomos mokinių kompetencijos.

Bendrosios: pažinimo – pagilins žinias apie Klaipėdos krašto sukilimą; asmeninė – įvertins savo jėgas bei priims iššūkius; komunikavimo – bendraus pagal etikos taisykles; socialinė – dirbdami grupėse mokysis gerbti vieni kitus, atitinkamai reaguoti į susiklosčiusias situacijas; kūrybingumo – lavins kūrybingumą pristatydami savo komandą. Dalykinės: ne tik sužinos apie sukilimą įdomiu būdu – žaisdami virtualų žaidimą, bet ir būdami „žvalgais“ turės įvykdyti užduotis ekspozicijoje.

Mokymas(is) muziejuje atvers galimybes patyriminiam mokymui, padės tobulinti bendrąsias ir dalykines moksleivių kompetencijas, skatins veikti komandose, būti kūrybiškiems. Tai puiki galimybė mokytojams vesti netradicines pamokas muziejaus erdvėse.

Užsiėmimai parodoje nemokami. Būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 37 53 45 arba el. p. [email protected]

Paroda veikia iki 2023 m. lapkričio 30 d.

Informaciją teikia Šiaulių „Aušros" muziejus

Jaunimo reikalų koordinatorė (vyr. specialistė) Dalia Vietienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas