Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Idėjos Šiauliams

Kviečiame susipažinti su šių metų idėjomis Šiauliams!

Šiaulių miesto savivaldybė jau trečią kartą pakvietė gyventojus teikti savo pasiūlymus bei idėjas Šiaulių miestui. Darbo grupei atlikus pirminį idėjų vertinimą, sudarytas galutinis projektų sąrašas, o visi pasiūlymai bus pristatyti miesto bendruomenei jau netrukus!

Tradicija tampančio konkurso rezultatais jau galima pasidžiaugti Rėkyvoje, kur ežero pakrantėje esantis tiltas buvo papildytas apžvalgos aikštele, o praėjusiais metais nugalėjęs projektas taip pat yra įgyvendinamas Poilsio gatvėje – ten tvarkomas gatvės kraštovaizdis. Miesto pietinėje dalyje esančiame Dainų parke jau kitais metais atsiras ir didelio gyventojų palaikymo sulaukusi „pump track“ dviračių ir riedučių kalnelių trasa. Pasak Šiaulių mero patarėjo Justino Švėgždos, pristatant ir renkant geriausias bendruomenės iniciatyvas, siekiama įtraukti gyventojus į miesto biudžeto formavimo procesus, kartu skatinti šiauliečių iniciatyvumą, burti gyventojų bendruomenes, gerinti kultūrinę, socialinę ir gyvenamąją aplinką.

Šiais metais šiauliečiams siūloma rinktis iš 12 projektų: 6 mažos (iki 50 tūkst. eurų) ir 6 didelės (iki 150 tūkst. eurų) vertės. Taip pat šiais metais gyventojams yra pristatoma svarbi naujovė: šįkart bus renkami net du didelės vertės projektai nugalėtojai ir vienas mažos vertės projektas. Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai nepavyko įgyvendinti pirmaisiais metais didžiausio gyventojų palaikymo sulaukusio didelės vertės projekto.

Projektų pristatymai miesto gyventojams vyks gruodžio 15-16 dienomis nuo 18 val. Tiesioginę projektų pristatymo transliaciją bus galima stebėti Šiaulių miesto savivaldybės Facebook paskyroje. 

Kviečiame trumpai susipažinti su projektiniais pasiūlymais bei stebėti tiesiogines idėjų pristatymo transliacijas!

 

 

Mažos vertės projektai

 

 

Projekto idėja

Įgyvendinimo vieta

Projekto sąmata (tūkst. Eur)

Papildoma medžiaga (pateikiama po idėjų pristatymo)

1.

Šiaulių miesto savivaldybės pastato apšvietimo sistemos modernizavimas, keičiant senos technologijos apšvietimo lempas naujomis LED lempomis.

Šiaulių miesto savivaldybė, Vasario 16-osios g. 62

50

2.

Prisikėlimo aikštės  betono ekrano apželdinimas. Apželdinta siena taptų puikiu aikštės akcentu vasaros laikotarpiu, turistų traukos vieta.

Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštė

35

 vaizdinė medžiaga 1 

vaizdinė medžiaga 2 

vaizdinė medžiaga 3

vaizdinė medžiaga 4

3.

Lieporių parko šunų vedžiojimo aikštelės atnaujinimas (modernizavimas), siekiant didesnio keturkojų ir parko lankytojų saugumo.

Lieporių parkas

50

vaizdinė medžiaga

4.

Diskgolfas Šiauliuose. Pastatyti diskgolfo krepšiai, paruošti takai nuo disko metimo iki krepšių.

Dainų parkas

25

vaizdinė medžiaga

5.

Medelyno progimnazijos „Kiss&Ride“ aikštelė. Įrengta 70 m. ilgio aikštelė Marijampolės g. ties Medelyno progimnazija. Aikštelėje vienu metu galėtų būti iki 28 automobilių, stovėjimo laikas iki 15 min.

Medelyno rajonas, Marijampolės g. ties Medelyno progimnazija

15,563

  vaizdinė medžiaga 

6.

Naujos jaunimo poreikiams pritaikytos erdvės įkūrimas. Erdvė būtų nemokama, saugi, inovatyvi, įrengta Šiaulių atvirame jaunimo centre ir veiktų visą parą visomis savaitės dienomis. Siekiama, kad šioje nemokamoje ir visą parą dirbančioje erdvėje jaunuoliai turėtų galimybes nuotaikingai ir naudingai praleisti laisvą laiką. 

Šiaulių menų mokyklos atviras jaunimo centras, Vytauto g. 103 A, Šiauliai

17,2

vaizdinė medžiaga

 

 

 

 

Didelės vertės projektai

 

 

 

Projekto idėja

Įgyvendinimo vieta

Projekto sąmata (tūkst. Eur)

Papildoma medžiaga (pateikiama po idėjų pristatymo)

1.

Specializuotas riedučių, paspirtukų, riedlenčių ir BMX dviračių parko įrengimas. Įrengtos pusrampės ir rampos leistų rengti varžybas ir pritrauktų daug žmonių.

Lieporių parkas

150

 vaizdinė medžiaga 

2.

Skulptūrinės kompozicijos, kuri atspindėtų sovietmečio Šiaulių jaunimo dvasinę rezistenciją, pastatymas. Kompozicijos vizualas būtų keturių figūrų motyvas su aliuzija į revoliucinę muzikos grupę, kuri suteikė vilties Šiaulių miesto jaunimui sovietmečiu.

Šiaulių bulvaras. Pleminarios siūlomos vietos: 1. Ties Didždvario gimnazija ar kaštonų alėja 2. Netoli laikrodžio skulptūros „Gaidys“ 3. Prie buvusios kavinės „Malkinė“ 4. Bulvaro amfiteatras

150

vaizdinė medžiaga

3.

Sutvarkyti senosios miesto dalies Žaliūkių mikrorajono pietinio pakraščio dalį, įtraukiant Vijolės upės prieigas su krantinėmis nuo perėjos iki perėjos, ir Žaliąją zoną link gyvenamųjų namų pritaikyti kūrybinių veiklų edukacijoms bei meninių objektų ekspozicijoms gamtoje.

Žaliūkių mikrorajono pietinė pusė tarp Voveriškių gatvės ir Vijolės upės - siūlytinos tvarkyti teritorijos ribos: rytinė pusė - nuo Voveriškių g. Nr. 5 sklypo iki šiluminio mazgo vakarinėje pusėje prieš Voveriškių gatves Nr.l4-Nr.20 namų valdas.

150

vaizdinė medžiaga

4.

Įrengti S. Šalkauskio gatvėje interaktyvius informacinius stendus, atspindinčius keturias prof. Stasio Šalkauskio įvardijamas visuminio ugdymo sritis, apimančias fizinį, protinį, dvasinį ir kūrybinį lavinimą.

S. Šalkauskio g. Šiauliai

150

   vaizdinė medžiaga  

5.

Atnaujinti viso parko teritoriją ir sukurti naujas erdves, kurios įveiklintų įvairias socialines ir įvairaus amžiaus grupes. Planuojama nutiesti pėsčiųjų takus, kurie jungtų parko erdves; Šiaulių olimpiečių bėgimo taką; išvalyti tvenkinį ir įrengti vaikų žaidimo aikštelę.

Šiaulių Lieporių parkas

150

   vaizdinė medžiaga  

6.

Projektas „Arčiau Tavęs“. Bendras dviejų miesto bendruomenių projektas, kurio tikslas: 1. Įrengti vaikų žaidimų, tinklinio ir futbolo aikšteles bei mažosios architektūros elementus Aido g. 25 kieme. 2. Įrengti naują taką Žuvininkų gatvėje nuo Vilniaus g. iki Šeduvos g.   

Aido g. 25, Žuvininkų g. 

100

vaizdinė medžiaga

 

 

Jau antrus metus iš eilės Šiaulių miesto savivaldybė skelbė bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos konkursą, kvietė teikti pasiūlymus. Pateiktus projektus peržiūrėjusi darbo grupė jau paskelbė galutinį projektų sąrašą, o idėjų autoriai virtualioje erdvėje pristatė savo pasiūlymus miesto bendruomenei.

Praėjusių metų pabaigoje pirmą kartą įvykęs bendruomenės iniciatyvų konkursas sulaukė pasisekimo ir šiauliečių dėmesio, todėl Savivaldybė analogišką atranką surengė ir šiais metais, ji taps tradicija. Pasak Šiaulių mero patarėjo Justino Švėgždos, pristatant ir renkant geriausias bendruomenės iniciatyvas, siekiama įtraukti gyventojus į miesto biudžeto formavimo procesus, kartu skatinti šiauliečių iniciatyvą, burti gyventojų bendruomenes, gerinti kultūrinę, socialinę ir gyvenamąją aplinką.

Šiemet šiauliečiai gali rinktis iš 14 projektų: 10 mažos ir 4 didelės vertės. Balsavimas už labiausiai patikusius pasiūlymus prasidės gruodžio 3-ąją ir tęsis iki gruodžio 23-osios. 

Praėjusių metų mažos vertės projektas – Rėkyvos tilto priestatas bus sumontuotas dar šiais metais. Didelės vertės projekto darbus Dainų parke planuojama atlikti jau kitais metais.

Kviečiame susipažinti su šių metų projektiniais pasiūlymais!

Bendruomenės iniciatyvų projektų žemėlapis

Idėjų Šiauliams pristatymo pirmąją dalį rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=o4ywqhwq9tw&t=5s

Idėjų Šiauliams pristatymo antrąją dalį rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=6Luc96YnYY8&t=11s

Idėjų Šiauliams sąrašas:

 

Mažos vertės projektai

     

Eil. Nr.

Projekto idėja

Įgyvendinimo vieta

Projekto sąmata (tūkst. Eur)

 

1.

Lieporių parko šunų vedžiojimo aikštelės atnaujinimas (modernizavimas) siekiant didesnio keturkojų ir parko lankytojų saugumo. Atnaujintas jau esamas aptvaras taip, kad jis taptų šiuolaikišku parko akcentu, estetiška ir funkcionalia parko erdve

 

Lieporių parkas, V. Grinkevičiaus g.

43,0

 Papildoma vaizdinė medžiaga

2.

Įtraukaus miesto žaidimų aikštelė, pritaikyta ir judėjimo negalią turintiems vaikams

 

Vilniaus g. dalis prieš Didždvario gimnaziją

21,0

 Papildoma vaizdinė medžiaga

3.

Vaikų žaidimų aikštelės atnaujinimas. Iš esmės atnaujinta sena vaikų žaidimų aikštelė

 

Vaikų žaidimo aikštelė prie Gardino g. 15 namo

16,0

Papildoma vaizdinė medžiaga

4.

Bačiūnų gatvės užkulisiai. Sukurta bendra, nauja, moderni informacinė sistema apie Bačiūnų gatvės istoriją, gamtą, kultūrą, kraštovaizdį su įtraukia mažąja architektūra

 

Rėkyvos seniūnijos Bačiūnų g. seniūnaitija

49,0

 Papildoma vaizdinė medžiaga

5.

Sveikatingumo ir socialinės atsakomybės projektas „Žingsnių iššūkis šiauliečiams – apeikime visi kartu apie žemės rutulį 1000 kartų“. Populiari nemokama programėlė. Eidami kartu šiauliečiai atliks ir socialinę misiją – naudodami programėlę, fotografuos problemines miesto vietas: ne vietoje išmestas šiukšles ir avarinę pastatų būklę. Fotografijos realiu metu bus matomos atitinkamų tarnybų, kurios galės reaguoti ir spręsti minėtas problemas

 

Šiaulių miestas

16,2

 

6.

Poilsio gatvės kraštovaizdžio sutvarkymas. Sutvarkytas kraštovaizdis prie Poilsio gatvės, išvalyti krūmynai, sutvarkyta kūdra, išvalytas dumblas buvusioje valčių prieplaukoje ir pasodintas pušynas

 

Rėkyvos mikrorajonas, Poilsio gatvės link jachtklubo dešinė pusė

50,0

Papildoma vaizdinė medžiaga

7.

Trumpojo sustojimo aikštelė („Kiss&Ride") ties Medelyno progimnazija. Įrengta 70 m ilgio aikštelė Marijampolės g. ties Medelyno progimnazija. Aikštelėje vienu metu galės stovėti iki 28 automobilių, stovėjimo laikas iki 15 min.

 

Medelyno rajonas, Marijampolės g. ties Medelyno progimnazija

15,6

  Papildoma vaizdinė medžiaga

8.

Motinos Teresės šeimų namų kiemo dangos atnaujinimas. Teritorija, esanti Žemaitės g. 71, išasfaltuota, sudėtos trinkelės, kad neliktų įskilimų, duobių nelygumų

 

VšĮ Motinos Teresės šeimų namai, Žemaitės g. 71

50,0

 

9.

Diskgolfas Šiauliuose. Pastatyti diskgolfo krepšiai, įrengti takai nuo disko metimo vietos iki krepšių

Bet kuris Šiaulių miesto parkas, pvz., Dainų parkas

21,0

Papildoma vaizdinė medžiaga

10.

 

Meditacija žvaigždėse. Erdvė miesto centre, skirta dangaus skliauto, žvaigždynų ir saulės sistemos pažinimui, meditacijai. Erdvės centras - dangaus skliautas su žvaigždynais, pavienėmis žvaigždėmis, Paukščių taku, dangaus pusiauju ir Saulės keliu dangumi.

Vilniaus gatvės bulvaras šalia TIC

48,0

 

 Papildoma vaizdinė medžiaga

 

  

 

 

Didelės vertės projektai

     

Eil. Nr.

Projekto idėja

Įgyvendinimo vieta

Projekto sąmata (tūkst. Eur)

 

1.

Graikinių riešutų giraitė „Draugystė“.  Įrengtas parkas, kuriame pasodinta graikinių riešutų giraitė. „Draugystė“ – puikus miesto ir gamtos susitaikymas, iškirstų medžių kompensavimas

Šiaulių miestas arba Šiaulių miestui priklausanti žemė

150,0

 

2.

Japoniško stiliaus sodo ir sakurų parko įkūrimas. Sukurtas japoniško stiliaus kraštovaizdis.

Teritorija, esanti tarp Uosių gatvės pabaigos ir Rūdės upelio iki Talkšos ežero pakrantės

150,0

Papildoma vaizdinė medžiaga

3.

Dviračių ir riedučių trasos („Pump track“) įrengimas Dainų parke. Fiziškai aktyviam jaunimui įrengtas daugiafunkcis traukos centras, kuriame būtų galima leisti laiką dviračių, riedučių, paspirtukų ir riedlenčių entuziastams

Dainų parkas

150,0

 Papildoma vaizdinė medžiaga

4.

 

Riedlenčių, BMX dviračių ir paspirtukų parko įrengimas Dainų parke. Pagerintos sąlygos ekstremaliojo sporto mėgėjams

Dainų parkas

150,0

 

 


 

 

2019 m. projektų konkurso rezultatai

Pristatomi 2020 m. Šiaulių miesto dalyvaujamojo biudžeto balsavimo rezultatai

Pirmą kartą Šiaulių mieste vykdytas bendruomeninių iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų konkursas, paprasčiau pasaulyje vadinamas dalyvaujamuoju biudžetu (Participatory budgeting), artėja į pabaigą. Balsavimui buvo pateiktos 34 miestiečių idėjos. Dalyvauti balsavime galėjo tik Šiaulių mieste gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai, ne jaunesni nei 16 metų. Vienas gyventojas galėjo balsuoti ne daugiau kaip už 5 atrinktus projektus, atiduodamas po vieną balsą už jo pasirinktą projektą.

Iš viso balsavime dalyvavo 3 048 gyventojai. Pašalinus pasikartojančius ir ne miesto gyventojų balsus, liko 2 780 įskaitiniai balsuotojai, kurie iš viso atidavė 10 144 balsus.

Didžiųjų (iki 150 tūkst. eurų) projektų kategorijoje nugalėjo Večislovo Lomeiko pateikta idėja dėl Rėkyvos pažintinio tako įrengimo.

Projekto idėja – atverti visuomenei unikalų aukštapelkės ir žemapelkės kraštovaizdį, įkuriant naują miesto lankytiną objektą. Būtų sukurtos naujos pažintinio-edukacinio turizmo galimybės. Šis takas išsiskirtų iš panašių objektų savo aukštapelkės augmenija, eksploatuojamo durpyno vaizdais.

Mažųjų (iki 50 tūkst. eurų) projektų kategorijoje nugalėjo Nijolės Malakauskienės ir Rimanto Daugino pateikta idėja dėl Rėkyvos ežero tilto apžvalgos aikštelės įrengimo.

Projektu siekiama padidinti Rėkyvos ežero, kaip rekreacinės Šiaulių miesto zonos, patrauklumą ir pėsčiųjų tilto platesnį naudojimą lankytojų poilsiui ir pramogoms.

„Akivaizdu, kad daugiausia palaikymo balsuojant sulaukė miesto rekreacijos vietų plėtos ar sutvarkymo idėjos. Įvairiose gyventojų apklausose miesto rekreacinių vietų ir parkų problema nuolat įvardijama kaip viena didžiausių, tad balsavimo rezultatas turbūt yra labai dėsningas“, – sakė Šiaulių miesto mero pavaduotojas Domas Griškevičius.

Vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos patvirtinta lėšų skyrimo tvarka, daugiausia gyventojų balsų gavusių projektų sąrašą lieka patvirtinti miesto Tarybai.

„Reikia pripažinti, kad pirmasis bandymas įgyvendinti dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvą Šiaulių mieste viršijo visus pirminius lūkesčius. Sulaukėme didelio gyventojų susidomėjimo, įsitraukimo. Viliuosi, kad, atsiradus tam tikrai patirčiai, kitais metais turėsime dar didesnį gyventojų įsitraukimą, dar geresnės kokybės projektus, aišku, ir didesnį šios priemonės finansavimą. Kita vertus, net ir tos idėjos, kurios nenugalėjo, suteikia pridėtinę vertę miestui ir Savivaldybei, nes gauname nemažai naujų idėjų ir krypčių, kuriomis galime pasinaudoti kasdieniniame darbe gerindami miesto patogumą ir patrauklumą“, – reziumavo D. Griškevičius.

Primename, kad dalyvaujamojo biudžeto idėja yra gimusi Brazilijoje praėjusio šimtmečio pabaigoje, vėliau sėkmingai savo vietą rado daugelyje Europos šalių. Turbūt sėkmingiausiais pavyzdžiais laikomos Ispanijos ir Estijos savivaldybės.

   

BENDRA BALSŲ LENTELĖ

Balsų sk.

Nr.

Pavadinimas

1141

4

Rėkyvos pažintinio tako įrengimas.

989

14

Šiaulių poilsio ir pramogų parkas.

921

22

Rėkyvos ežero tilto apžvalgos aikštelės įrengimas.

767

34

Japoniško stiliaus sodo ir sakurų parko įrengimas.

479

9

Rekreacinio gamtos parko įkūrimas.

459

1

Gatvių apšvietimo įrengimas Noreikių g.–Paitaičių g., Pumpučių g.–J. Žemaičio g.–Sėlių g. mikrorajono apšvietimas.

430

8

Talkšos pakrantės vandens ir oro taršos mažinimas.

421

3

Automobilių parkingo vietų įrengimas prie daugiabučių Šiaulių mieste (pardavimas, išsiperkamoji nuoma, nuoma).

405

5

Kalėdinė ledo čiuožykla.

320

16

„Saugesnė perėja tau ir man“.

317

15

Motinos Teresės šeimų namų kiemo dangos atnaujinimas.

314

2

Dviračių nuomos punktų įrengimas.

306

23

„Rėkyvos pakrantės landšafto sutvarkymas, 1 etapas“.

290

33

Gatvės gimnastikos aikštyno Šiaulių Didždvario gimnazijoje įrengimas.

286

6

Rūdės upė – istorinė Šiaulių m. arterija.

273

26

Dviračių, riedučių, paspirtukų trasos PUMP TRACK įrengimas.

271

28

Viešosios erdvės adresu Dainų g. 35 gyvenamosios aplinkos sutvarkymas.

248

32

Šiaulių m. Naujojo Medelyno gyvenamojo kvartalo gatvių apšvietimo tinklų įrengimas.

212

25

Lieporių parko pasiūlymai: sūpynių tinklas.

211

31

Judri vaikystė.

182

13

Pėsčiųjų tako įrengimas Mechanikų ir Pirties gatvėse.

161

20

„Šiauliai šviečia ir taupo“.

133

18

Ugdymo(si), kūrybingumo, patyrimo bei sąmoningumo lavinimo studija vaikams.

107

10

Šiaulių inkilų skveras.

90

12

Panevėžio g.–V.Bielskio g. žiedo įrengimas.

81

19

Šiaulių miesto bendruomenės meninės saviraiškos ir edukacijų centro steigimas.

65

7

Bėgantis laikas (meninis dekoratyvinis akcentas).

61

30

„Šiaulius aplankė pasakų herojai“.

52

24

Tobulinkime savo gyvenvietę.

51

11

Šaligatvio įrengimas Ragainės gatvėje.

42

17

Administracinių pastatų elektros energijos taupymas.

29

21

Sodo g. 2C-8, Dvaro g. 169-175, Liepų g. 22-30 kiemų apšvietimas.

21

27

Medžių pasodinimo ir stebėjimo kamerų įrengimas Žuvininkų gatvės parkavimo aikštelėje.

9

29

„Dingę Šiauliai“.

     

Iš viso balsavo 3048  gyventojai

Pašalinus pasikartoančius ir ne miesto gyventojus  - 2780 gyventojai

     
   

MAŽOS VERTĖS PROJEKTŲ BALSŲ LENTELĖ

921

22

Rėkyvos ežero tilto apžvalgos aikštelės įrengimas.

767

34

Japoniško stiliaus sodo ir sakurų parko įrengimas.

320

16

„Saugesnė perėja tau ir man“.

317

15

Motinos Teresės šeimų namų kiemo dangos atnaujinimas.

306

23

„Rėkyvos pakrantės landšafto sutvarkymas, 1 etapas“.

290

33

Gatvės gimnastikos aikštyno Šiaulių Didždvario gimnazijoje įrengimas.

273

26

Dviračių, riedučių, paspirtukų trasos PUMP TRACK įrengimas.

271

28

Viešosios erdvės adresu Dainų g. 35 gyvenamosios aplinkos sutvarkymas.

248

32

Šiaulių m. Naujojo Medelyno gyvenamojo kvartalo gatvių apšvietimo tinklų įrengimas.

212

25

Lieporių parko pasiūlymai: sūpynių tinklas.

211

31

Judri vaikystė.

161

20

„Šiauliai šviečia ir taupo“.

133

18

Ugdymo(si), kūrybingumo, patyrimo bei sąmoningumo lavinimo studija vaikams.

81

19

Šiaulių miesto bendruomenės meninės saviraiškos ir edukacijų centro steigimas.

61

30

„Šiaulius aplankė pasakų herojai“.

52

24

Tobulinkime savo gyvenvietę.

42

17

Administracinių pastatų elektros energijos taupymas.

29

21

Sodo g. 2C-8, Dvaro g. 169-175, Liepų g. 22-30 kiemų apšvietimas.

21

27

Medžių pasodinimo ir stebėjimo kamerų įrengimas Žuvininkų gatvės parkavimo aikštelėje.

9

29

„Dingę Šiauliai“.

     
   

DIDELĖS VERTĖS PROJEKTŲ BALSŲ LENTELĖ

1141

4

Rėkyvos pažintinio tako įrengimas.

989

14

Šiaulių poilsio ir pramogų parkas.

479

9

Rekreacinio gamtos parko įkūrimas.

459

1

Gatvių apšvietimo įrengimas Noreikių g.–Paitaičių g., Pumpučių g.–J. Žemaičio g.–Sėlių g. mikrorajono apšvietimas.

430

8

Talkšos pakrantės vandens ir oro taršos mažinimas.

421

3

Automobilių parkingo vietų įrengimas prie daugiabučių Šiaulių mieste (pardavimas, išsiperkamoji nuoma, nuoma).

405

5

Kalėdinė ledo čiuožykla.

314

2

Dviračių nuomos punktų įrengimas.

286

6

Rūdės upė – istorinė Šiaulių m. arterija.

182

13

Pėsčiųjų tako įrengimas Mechanikų ir Pirties gatvėse.

107

10

Šiaulių inkilų skveras.

90

12

Panevėžio g.–V.Bielskio g. žiedo įrengimas.

65

7

Bėgantis laikas (meninis dekoratyvinis akcentas).

51

11

Šaligatvio įrengimas Ragainės gatvėje.

 

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija