Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Dailės festivalis „Šiaulių Monmartro Respublika“

2022-08-06

09:00 - 20:00

Šiaulių miesto kultūros centras ,,Laiptų galerija", Žemaitės g. 83

Jubiliejinio dailės festivalio „Šiaulių Monmartro Respublika“ kodas – „Mėlyna“

Dvidešimtą kartą rugpjūčio 2–7 d. į tarptautinį dailės festivalį „Šiaulių Monmartro Respublika“ rinksis dailininkai – kurti, gėrėtis muzika, dalintis bendrystės džiaugsmu. Socialiniuose tinkluose jau sklando žaismingi vaizdo klipai: juose gerai pažįstami „Šiaulių Monmartro veidai“ – ŠVDT aktoriai Juozas Bindokas ir Monika Šaltytė – neša žinią apie šį svarbų įvykį ir sėja intrigą.

Jubiliejinio plenero tema ypatinga – „Mėlyna“. Tai mėgstamiausia tapytojo Aleksandro Vozbino (1958-2021) spalva. Jo kūrybos paroda šiųmečio festivalio pagrindinis akcentas. Šio išskirtinai intelektualaus menininko stiliaus ir temų improvizacijas aptars menotyrininkė dr. Dalia Karatajienė, dailininko žmona Diana Vozbinienė.

Teatralizuotas festivalio atidarymas vyks rugpjūčio 2 d. vakarą „Laiptų galerijos“ sode. Prancūziškos dainos, kurias atliks nuostabioji Clotilde Solange, išsklaidys visus rūpesčius, sukurs romantišką nuotaiką. Be prancūziškos muzikos festivalis neįsivaizduojamas, nes jo idėja prieš daugelį metų kilo „Laiptų galerijos“ direktorei Janinai Ališauskienei lankantis ant Monmartro kalvos Paryžiuje, kur skambant muzikai dailininkai kuria, vyksta betarpiškas bendravimas.

Šilti vasaros vakarai, žvaigždėtos naktys vilioja ramiai, neskubant pasivaikščioti pritilusio miesto gatvėmis, atitrūkti nuo sekinančio šurmulio, kasdienės rutinos. „Šiaulių Monmartras“ pradžiugins šiauliečius muzikos gurmanus: Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčioje koncertuos Vyrų vokalinė grupė „Quorum“, Lietuvos kamerinio orkestro koncertas vyks „Laiptų galerijoje“. Solistai Marcel Beekman (tenoras, Nyderlandai) ir Vaiva Eidukaitytė-Storastienė (klavesinas). Dirigentas Robertas Šervenikas. Festivalio renginiai apglėbs regioną, dailės parodos ir klasikinės muzikos koncertai vyks Kelmėje, Joniškyje. Festivalio uždaryme koncertuos Čiurlionio kvartetas.

„Šiaulių Monmarto Respublikos“ festivalis – reprezentacinis mūsų miesto renginys. Šiemet pakviesta 31 dalyvis, dauguma iš Vilniaus. Sulauksime svečių iš 4 šalių: Nyderlandų, Ukrainos, Latvijos, Lenkijos ir – pirmąsyk– iš Armėnijos. Siekiama dailininkams sudaryti sąlygos ne vien kurti, dalytis patirtimi, bendrauti, bet ir pasidžiaugti klasikine muzika, giliau pažinti mūsų kraštą. Tikimės, kad dailininkai ir puikių darbų sukurs, ir grįš tarsi nušvitę, praturtėję.
Tikrosios festivalio palydėtuvės „Laiptų galerijoje“ įvyks spalio mėnesį – pristatysime jo metu sukurtų darbų parodą ir katalogą.
Festivalio programą rasite: https://bit.ly/3OXZCPt 

https://fb.watch/egaq3trF8p/

https://fb.watch/egaqRST5xJ/

https://fb.watch/egarkQwp7n/

https://fb.watch/egarMPAm0s/

https://fb.watch/egasj7-llz/

https://fb.watch/egasS3Ds2r/