Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Kvarteto IPA koncertas

2022-11-24

18:30

Kamerinė salė „Polifonija“, Aušros al. 15, Šiauliai

Kaina: 15 / 10 Eur

Įsigyti bilietą

2022-aisiais metais minime vieno garsiausių pasaulio kompozitorių J. Haydn 290-ąją gimimo sukaktį. Visa J. Haydn kūryba yra nepaprastai vertinga, tačiau retrospektyvoje galime pastebėti, kad austrų kompozitorius didžiąją savo gyvenimo dalį paskyrė įvairių kvartetų muzikos kūrimui. Kamerinėje salėje „Polifonija“ klausytojai jau girdėjo šio kompozitoriaus styginių kvartetus, atliekamus Kauno kvarteto, Čiurlionio kvarteto bei METTIS kvarteto.

Kvartetas IPA:

Paulius Biveinis (I smuikas)
Kristina Morozova (II smuikas)
Monika Kiknadze (altas)
Tomas Ramančiūnas (violončelė)

Koncertą ves muzikologė Justė Jankauskaitė.

Programoje: J. Haydn, M. K. Čiurlionio, G. Kuprevičiaus ir E. Balsio kompozitorių kūriniai.

Styginių kvartetas IPA (iki 2018 m. buvo žinomas pavadinimu "Projektas A") - profesionalūs menininkai, kurie susibūrė, vedami meninio entuziazmo, kad sukurtų kažką neįprasto ir naujo. Grojantys žymiausiuose Lietuvos kolektyvuose, tokiuose kaip Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Synaesthesis ir kt., kvartetas orientuojasi į aukšto profesionalumo meninių programų kūrimą bei atlikimą, tuo pačiu intriguojant žiūrovą neįprastų erdvių ar kūrinių pasirinkimu.

Kvartetas dažnai bendradarbiauja su kitais kolektyvais ir solistais. Pirmas kvarteto koncertas įvyko 2012 m., bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline filharmonija, Trakų pilies didžiojoje menėje, su solistais: smuikininku Džeraldu Bidva ir dainininke Nora Petročenko. Programa – „Pašiauštas barokas". 

2014 m. kvartetas, bendradarbiaudamas su Kauno muzikinio teatro soliste Raminta Vaicekauskaite, paruošė programą „Stiklas, meilė ir kabaretas“, kurią atliko Vilniaus ir Kauno koncertų salėse bei etnokosmologijos muziejaus apžvalgos aikštelėje.

Projektą iš dalies remia LR kultūros ministerija ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Bilietus galite įsigyti interneto nuorodoje:  TICKETMARKET.LT arba Polifonijos kasoje (Aušros al. 15)