Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Koncertas „Jau žvaigždė patekėjo“

2021-12-08

18:00

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė, Aušros al. 31

Kasmetiniame renginyje šventinę nuotaiką dovanos jaunieji Šiaulių miesto atlikėjai. Į užbursiantį koncertą kviečiami visi, kurie nori išgirsti jaunųjų atlikėjų balsus bei pamatyti jausmingas šokio kompozicijas. Organizatoriai žada, kad renginio lankytojai pasiners į kalėdinės muzikos ir šokio pasaulį.

Organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Renginys – nemokamas.

 

Pagrindinis koncerto organizatorius – daugiau nei tris dešimtmečius gyvuojanti Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“, kuri vienija muziką mylinčius ir ja besimėgaujančius žmones. Kolektyve dainuoti mokosi ne tik patys mažiausi vaikai, bet ir paaugliai. Studija nuolat dalyvauja įvairiuose konkursuose ir festivaliuose, kuria savo dainas bei muziką, o šiais metais pristatė ir nuotaikingą vaizdo klipą „Linksmasis vėjas“, kuriuo pasigrožėti galima Šiaulių kultūros centro „YouTube“ paskyroje.

Tradiciškai Šiaulių kultūros centras prieš šv. Kalėdas visus kviečia į jau septintus metus organizuojamą koncertą „Jau žvaigždė patekėjo“. Ir nors šiųmetė koncertinė programa dėl pandeminės situacijos ir repeticijų nuotoliu buvo rengiama daug sudėtingesnėmis sąlygomis nei ankstesniais metais, atlikėjų įdėtas sunkus darbas ruošiant pasirodymus pakerės visų į koncertą atėjusių žiūrovų širdis. Renginio organizatoriai žada nuoširdžius, abejingų nepaliekančius pasirodymus.

„Kaip ir kasmet, į koncertą pakvietėme talentingus Šiaulių miesto kolektyvus ir atlikėjus. Renginio metu savo pasirodymais kursime artėjančių švenčių dvasią, juk geriausia, dovana – tai šiltos ir jausmų kupinos emocijos, kurios leidžia su dar pakilesne nuotaika laukti šv. Kalėdų“, – į koncertą kviečia Šiaulių kultūros centro vokalo studijos „Rokoko“ meno vadovė Rasa Kauneckaitė.

Kasmetiniame renginyje kalėdinę koncertinę programą dovanos Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“ (meno vad. R. Kauneckaitė) ir studijos draugai – atlikėja Sigutė Laugalė, Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (meno vad. I. Al Shammas) bei šokio ir kūrybos studija „Scenaׅ“ (vadovė G. Kalakauskaitė).

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad į koncertą reikalinga registracija. Užsiregistruoti į renginį galima Šiaulių kultūros centro interneto svetainėje (www.siauliukc.lt) arba renginio vietoje. Patekimas į Šiaulių kultūros centrą galimas tik turint galimybių pasą.

Editos Varkalienės nuotrauka

Informaciją teikia Mėgėjų meno skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Aušra Brijūnienė, tel. +370 615 83 983, e. p. .