Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Aptartas Plaueno ir Šiaulių miestų bendradarbiavimas

Šiaulių miesto savivaldybėje sulaukta Plaueno miesto atstovų. Svečius iš miesto-partnerio Vokietijoje priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Savo verslą ir Lietuvoje vystantis prof. dr. Berndas Martneris atvežė Plaueno mero dovaną ir kvietimą atvykti į 900-ąjį miesto gimtadienį.

Į Šiaulius atvykę Plaueno miesto atstovai prof. dr. Berndas Martneris ir Kajus Loffleris apsilankė Savivaldybėje ir susitiko su Šiaulių meru Artūru Visocku. Susitikime, kuriame dalyvavo ir „M&S Umweltprojekt Baltic“ direktoriaus pavaduotoja Sonata Aleksandravičienė, svečiai pasidžiaugė vis gražėjančiais Šiauliais, kartu aptartos glaudesnio miestų bendradarbiavimo galimybės.

„Į Šiaulius atvažiuoju kartą ar kelis kartus per metus. Vis pasidžiaugiu matydamas teigiamą pokytį. Mieste tikrai nemažai žalumos, ten kur reikia, želdiniai keičiami nuosekliai ir atsakingai. Džiaugiamės, kad savo patirtimi ir žiniomis galime prisidėti prie jūsų miesto atgimimo. Net ir kalbant apie kitus aplinkosauginius klausimus, jie sprendžiami visiškai kitu lygiu, nei tai buvo daroma prie keletą metų“, – teigė Berndas Martneris.

Trumpai aptarus Šiauliuose baigtus ir dar vykdomus infrastruktūros projektus, svečiai Artūrui Visockui perdavė nuoširdžiausius naujojo Plaueno mero Steffano Zennerio linkėjimus ir kvietimą dalyvauti kitų metų vasaros pradžioje vyksiančio 900-ojo Plaueno miesto gimtadienio renginiuose. Šiaulių merui perduota ir simbolinė dovana – Plaueno jubiliejui skirta speciali knyga.

B. Martneris taip pat informavo, kad plėtojant miestų partnerystę sporto srityje, ateinančiais metais kaip tik bus galima suorganizuoti Šiaulių rankinio komandos vizitą į Plaueną. Šio Vokietijos miesto jaunimo rankinio komanda 2022-iais minės savo šimtąjį gimtadienį. Ta proga numatoma surengti draugišką turnyrą.

Baigiantis susitikimui, Artūras Visockas paprašė perduoti vasarą išrinktam miesto-partnerio merui Steffanui Zenneriui šventinius sveikinimus bei linkėjimus sėkmingai dirbti Plaueno labui ir su kaupu pateisinti žmonių pasitikėjimą. Šiaulių meras pasidžiaugė šiltais santykiais su Vokietijos ambasada Lietuvoje ir pasiūlė, kad ši institucija taip pat galėtų prisidėti plėtojant Plaueno ir Šiaulių bendradarbiavimo projektus.

 

 

Šiaulių miesto savivaldybė ir Vokietijos aplinkosaugos inžinerijos įmonė M&S Umweltprojekt GmbH yra pasirašiusi FIDIC inžinieriaus ir statybos darbų techninės priežiūros paslaugų sutartį, įgyvendinant 8 Šiaulių miesto infrastruktūros projektus (Vilniaus g. pėsčiųjų bulvaro, amfiteatro prieigų, P. Višinskio g. skvero, Kaštonų alėjos, Aušros alėjos, Centrinio parko, Talkšos ežero pakrantės ir Didždvario parko rekonstrukcijos projektus). Kaip kurie projektai jau baigti, dalis – dar įgyvendinami.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis