Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Asmenis, turinčius negalią, kviečiame naudotis pavėžėjimo su pagalba paslauga

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia asmenis, turinčius negalią, naudotis pavėžėjimo su pagalba paslauga. Paslauga asmenims, judantiems su neįgaliojo vežimėliu, teikiama specialiai pritaikyta transporto priemone. Asmenims pavėžėjimo paslauga gali būti teikiama ir su asmeniniu asistentu. Asmeninis asistentas paslaugos metu palydi neįgaliuosius į / iš transporto priemonės atitinkamai iš / į vietą bei padeda lengviau ją pasiekti. Teikiant pavėžėjimo paslaugą be asmeninio asistento, asmeniui pagal poreikį užtikrinama reikalinga pagalba: pagalba Asmeniui išeiti iš gyvenamosios patalpos iki automobilio ir nuvykti į vietą, grįžti į gyvenamąsias patalpas, reikiama pagalba įlaipinant/išlaipinant, asmens nukėlimas laiptais mobiliu kopikliu ir kt. Asmenys su negalia vežami Šiaulių miesto teritorijoje: į kultūros, švietimo, sveikatos priežiūros, papildomo užimtumo ir kitas įstaigas, įmones ir parvežami namo iš įstaigų. Už Šiaulių miesto teritorijos ribų, kai reikalinga asmenį, turintį negalią pavėžėti iš / į oro uostą, autobusų ar traukinių stotį, pavėžėti iš / į  gydymo įstaigą kitame mieste.

Paslauga bus teikiama Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims su negalia, atitinkantiems tokias sąlygas:
- suaugusiems asmenims su negalia, turintiems 0 – 40 proc. darbingumo lygį;
- senatvės pensijos amžiaus sukakusiems asmenims su negalia, turintiems didelių ir vidutinių specialiųjų poreikių lygį;
- vaikams su negalia, turintiems sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį.

Asmenys, turintys nurodyto pobūdžio negalią ir pageidaujantys gauti pavėžėjimo su pagalba paslaugą, kviečiami registruotis VšĮ „Sparnas rankai“, tel. +37069090113 darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val., arba  el. p. 

Pavėžėjimo su pagalba paslaugos kaina asmeniui:
- su asmeniniu asistentu  0,70 Eur/ km;
- be asmeninio asistento  0,40 Eur/km.

 

Socialinių paslaugų skyriaus informacija, nuotraukos šaltinis: freepik.com