Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Europos motokrosas grįžta į Šiaulius!

Šį savaitgalį Šiaulių Aleksandrijos trasoje vyks Europos motokroso čempionato etapas. Aleksandrijos trasa yra vienintelė Lietuvoje atitinkanti Europos motociklų federacijos (FIM Europe) reikalavimus. Šį FIM sertifikatą ji gavo 2019 metais, kai Šiauliuose vyko Europos EMX65/85 ir OPEN klasių varžybos.

„Šiauliuose Europos čempionato etapas rengiamas jau septintą kartą Lietuvos istorijoje. O 2019 m. vykusios varžybos pripažintos vienomis geriausiai suorganizuotų varžybų Europoje. Tad neatsitiktinai šiais metais mums patikėta rengti Europos Moterų motokroso ir Europos čempionato Šiaurės rytų etapo MX65/85 (vaikai/jauniai) varžybų etapą“, – džiaugiasi etapo organizatorius Robertas Benediktavičius. Pasak organizatoriaus, FIM įvertino puikią trasą ir infrastruktūrą: patogūs privažiavimai, parkavimo galimybės, nedidelis atstumas iki apgyvendinimo įtaigų, oro uosto. Taip pat trasos patogumas, galimybė ją laistyti ir laiku lyginti.

Sportininkai kovos dėl patekimo į finalinį etapą

Šių varžybų dalyvių pajėgumas – labai aukšto lygio. Dešimt greičiausių Šiaurės rytų zonos atletų pateks į finalinį Europos čempionato etapą Italijoje, kuris vyks rugsėjo mėnesį. Jis rengiamas kartu su pasaulio motokroso čempionatu, kuriame startuos ir Lietuvos superžvaigždė Arminas Jasikonis.

„Europos Šiaurės rytų zonos sportininkų pajėgumas tikrai labai didelis. 2019 m. Europos EMX65 klasės vicečempionu tapo Marius Adomaitis, o EMX85 čempionu – latvis Edvards Bizans. Dabar jis perėjo į pajėgesnę MX2 klasę. Tai parodo, kad mūsų regiono sportininkai yra aukšto lygio“, – teigia Robertas Benediktavičius.

Aleksandrijoje vyks ir visos Europos moterų motokroso čempionato etapas. Pasak R. Benediktavičiaus, moterų motosporto populiarumas Europoje auga kaip ant mielių. Tad iš viso savaitgalio varžybose planuojama sulaukti daugiau nei 100 sportininkų. Moterų klasės dalyvės atvyks iš Norvegijos, Olandijos, Danijos, Vokietijos ir, žinoma, dalyvaus Lietuvos sportininkės. Jaunimo kategorijos atletai suvažiuos iš Ukrainos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos.

Patogumas žiūrovams

Aleksandrijos trasa ne tik atitinka FIM reikalavimus (plati ir saugi, nors pasižymi aukštais tramplinais), bet yra labai patogi žiūrovams. Nuo didelio kalno matosi 70-80 proc. visos trasos. Varžybas labai patogu stebėti ir iš automobilių ar tieisog patogiai įsitaisius ant žolės. Pagal galiojančią tvarką planuojame įleisti apie 2000 žiūrovų su Galimybių pasais ir dar 300 – be šių dokumentų.

Šeštadienį nuo 12.30 val. - kvalifikacinės varžybos.

Sekmadienį nuo 11.30 val. - finalinės varžybos.

 Pagal Etaplius informaciją

Rolando Parafinavičiaus ir Rinat Tarzumanov nuotraukos