Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Rezervuotos stovėjimo vietos

DĖL KELIO ŽENKLO NR. 531 „REZERVUOTA STOVĖJIMO VIETA

Siekiant tinkamai administruoti kelio ženklų įrengimą ir jų eksploatavimą Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir  aplinkos skyrius prašo iš asmenų (fizinių ar juridinių), kurių teritorijoje (naudojamoje, valdomoje, dalinai valdomoje) yra įrengtas kelio ženklas Nr. 531 „Rezervuotų stovėjimo vieta“, pateikti atsakymus į žemiau išvardintus klausimus:

1. Kieno iniciatyva įrengtas kelio ženklas Nr. 531 „Rezervuotų stovėjimo vieta“ Jūsų teritorijoje?
2. Jei ne Jūsų, gal galite nurodyti, kieno iniciatyva tai padaryta (fizinis arba juridinis asmuo, jo adresas, telefono numeris)?
3. Kiek automobilių vietų talpina aikštelė (gatvė), kurios galiojimo zonoje yra įrengtas kelio ženklas Nr. 531 „Rezervuotų stovėjimo vieta“?
4. Ar turite patvirtinančius dokumentus minėto kelio ženklo įrengimui? Jei taip, prašome pridėti jų kopijas.
5. Ar pageidaujate, kad esamas kelio ženklas Nr. 531 „Rezervuotų stovėjimo vieta“ išliktų pagal numatytą tvarką?

Atsakymus į klausimus pristatyti į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos priimamąjį adresu Vasario 16-osios g. 62/Trakų g. 40 (prie 3 langelio, telefono numeris 8(41) 50 05 13) arba elektroniniu paštu: .

Neatsiradus teisėtam ženklo savininkui, Šiaulių miesto savivaldybės administracija pagal patvirtintą tvarką turi teisę ženklą pašalinti.

Su Kelio ženklo Nr. 531 „Rezervuota stovėjimo vieta“ įrengimo ir pašalinimo, leidimų statyti transporto priemones šio ženklo galiojimo zonoje išdavimo tvarkos aprašu galite susipažinti Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir aplinkos skyriuje arba Savivaldybės interneto tinklapio www.siauliai.lt skiltyje „Transportas“.

Informaciją rengia
vyr. specialistė J. Sodienė
tel. (8 41) 596 327