Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Į Šiaulius sugrįžta sporto karalienė lengvoji atletika

Jau šį savaitgalį - birželio25-26 d. Šiaulių centriniame stadione (S. Daukanto g. 25) rinksis iškiliausios Lietuvos lengvosios atletikos žvaigždės ir žvaigždutės varžytis Lietuvos lengvosios atletikos čempionate.

Po ilgos pertraukos Šiauliuose šurmuliuos pagrindinės lengvosios atletikos varžybos - Lietuvos čempionatas. Šeštadienį atidarymas prasidės 14 val., o jau 14:15 val. disko metimo sektoriuje startuos Andrius Gudžius ir Mykolas Alekna bei kiti atletai. Laukia įnirtinga kova dėl čempionų ir čempionių vardo.

Šiauliečių startai pirmą dieną:

Kitame Šiaulių stadiono sektoriuje lygiagrečiai prasidės pirmieji vyrų šuoliai į aukštį, kur iššūkį Adrijui Glebauskui mes perspektyvusis Šiaulių ateltas Juozas Baikštys, kuris prieš kelias dienas įveikė 2,23 m aukštį ir šiuo metu Europos reitinge užima aukštą 10 poziciją.

16:30 val. stadione išvysime šiauliečius Emiliją Strupaitę, kuri šoks į tolį, o paralimpietis, Europos čempionas Andrius Skuja, Naubartas Stripeikis ir Augustas Inda rungsis rutulio stūmimo sektoriuje.

18:05 val. prasidės pirmieji vyrų šuoliai į tolį, kur dalyvaus talentingasis atletas Airidas Zabaras.

Šeštadienio vakarą vainikuos 3000 metrų kliūtiniai bėgimai, kuriuose startuos sportuojantis treneris ir jo auklėtinė:

19:15 val. bus duotas startas vyrams, čia bėgs Justinas Beržanskis,

19:30 val. moterų startas, kuriame konkurencijos ieškos Amerikoje sportuojanti ir besimokinanti Greta Karinauskaitė.

Sekmadienį - birželio 26 d. varžybos prasidės 11:00 val. 

Šiauliečių startai antrą dieną:

12 val. šuolio į aukštį sektoriuje Airinė Palšytė sulauks konkurencijos iš šiaulietės Urtės Baikštytės, kuri šiuo metu pasauliniame reitinge užima 25 poziciją.

13:15 val. trišuolio sektoriuje šiaulietės Dovilė Kilty ir Aina Grikšaitė konkuruos su Diana Zagainova.

14:30 val. 400 metrų barjeriniame bėgime išvysime Gerdą Kirkytę.

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė

Nuotraukų autorius Alfredas Pliadis, Tibor Jager, asmeniniai sportininkų archyvai

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas