Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Jau prasidėjo Gardino gatvės apšvietimo tinklo atnaujinimo darbai

Šiaulių miesto Gardino gatvė yra viena iš pagrindinių susisiekimo su Dainų mikrorajonu gatvių, taip pat viena iš svarbesnių jungiamųjų gatvių, jungianti pagrindines miesto arterijas Tilžės ir Architektų gatves. Vienoje šios gatvės pusėje išsidėstę daugiaaukščiai namai, kitoje – gyventojų traukos centrai – Dainų parkas, Regbio mokykla bei teniso kortai, profesinio rengimo centras, prekybos centras.

Šia gatve nuolat juda intensyvus tiek transporto, tiek pėsčiųjų eismas. Prieš keletą metų Gardino gatvėje atsirado žiedas, palengvinęs transporto patekimą iš Lyros g. į abi Gardino g. puses, šiais metais baigti pėsčiųjų ir dviratininkų takų atnaujinimo darbai.

Šių metų gegužės – liepos mėnesiais Gardino gatvėje bus atnaujintas ir gatvių apšvietimas. Jau baigti projektavimo ir derinimo darbai, į gatvę išjudėjo gatvių apšvietimo statybos technika. Darbai pradėti vykdyti nuo Architektų g. Pirmuoju etapu bus atnaujintas apšvietimas iki Gardino g. – Lyros g. žiedo, kur jau yra įrengtas naujas apšvietimas. Antruoju etapu bus pereinama prie atkarpos tarp Lyros g. ir Tilžės g.

Bus vykdomi kasimo darbai, keičiamas požeminis kabelis, atramos, šviestuvai keičiami energiją taupančiais LED. Projekte numatyta, kad naujas apšvietimas bus įrengiamas žaliojoje zonoje, esančioje tarp gatvės važiuojamosios dalies ir pėsčiųjų bei dviratininkų tako, tad naujai įrengtų takų dangos ardyti neprireiks. Senas dažyto metalo atramas pakeis 60 cinkuotų atramų. Bus įrengti 67 gatvės ir 25 pėsčiųjų ir dviratininkų takų apšvietimo LED šviestuvai, atnaujinta apie 2 km apšvietimo linijų.

Darbus planuojame baigti iki liepos vidurio.

Vykdant darbus galimi daliniai eismo ribojimai, būkite atidūs vairuodami.

 

UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ informacija.

Nuotraukos: UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“