Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Jauniesiems Šiaulių sporto gimnazijos sportininkams – asmeninio tobulėjimo mokymai

Sportas – ne tik treniruotės ir rezultatai. Tuo įsitikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir tarptautinio paramos fondo „Western Union Lietuva“ surengtuose mokymuose dalyvavę jaunieji Šiaulių sporto gimnazijos sportininkai.

Vienos dienos mokymuose daugiau nei 30 atletų susipažino su asmeninio tobulėjimo perspektyvomis – mokėsi apie asmeninę lyderystę bei asmeninio prekės ženklo vystymą. Mokymus vedė lektorės Dominyka Venciūtė ir Nadežda Doronina Kolton.

„Mums rūpi atletų ateitis ir jų integracija į darbo rinką po sportinės karjeros. Šiuo projektu siekiame padėti jauniems sportininkams rasti savo stipriąsias puses ir pamatyti galimybes už sporto ribų bei antrosios karjeros perspektyvas“, – sakė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Švietimas yra viena svarbiausių „Western Union Lietuva“ socialinės atsakomybės krypčių. Siekdami sporto aukštumų, jauni talentai išsiugdo puikias lyderystės savybes, nestokoja iniciatyvos, tad labai svarbu jiems suteikti galimybę tai pritaikyti ir kitose srityse, pavyzdžiui karjeroje. Taip pat įgyti reikiamų įgūdžių bei visapusiškai tobulėti. Bendradarbiaudami su LTOK siekiame, kad šalies profesionalų gretas papildytų stiprūs, mokytis linkę specialistai, įmonėse ir visuomenėje sukursiantys didelę pridėtinę vertę“, – sako Sergėjus Sidorovas, „Wester Union Lietuva“ paramos fondo prezidentas.

Mokymų organizatoriai Šiaulių sporto gimnazijos sportininkams taip pat suteikė galimybę, po mokymų dienos, pasirinkti vieno iš mokymų lektoriaus asmeninę konsultaciją tik sau rūpimais klausimais, susijusiais su mokymų tematika. 

LTOK su „Western Union Lietuva“ paramos sutartį pasirašė praėjusių metų rugsėjį. Bendradarbiavimo tikslas – padėti jauniesiems sportininkams tobulėti ne tik rezultatų aikštėje, bet ir asmenine prasme, supažindinti su antrosios karjeros galimybėmis.

Mokymai jauniesiems sportininkams taip pat buvo organizuoti Vilniuje ir Panevėžyje.

Parengta pagal LTOK informaciją.

Nuotr. Šiaulių sporto gimnazijos.

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė

LTOK mokymai Šiaulių sporto gimnazijoje

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas