Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Klausiame Šiaulių jaunimo: kokio Saulės miesto atviro jaunimo centro norėtum Tu?

Šiaulių menų mokyklos atviras jaunimo centras – tai pačiame miesto centre (Vytauto g. 103A) įsikūrusi įstaiga, vykdanti atvirąjį darbą su jaunimu (tikslinė grupė yra jaunimas nuo 14 iki 29 metų), teikianti nemokamas socialines, pedagogines ir psichologines paslaugas. Centro veikla remiasi atviro darbo su jaunimu principais: čia siekiama visiems jauniems žmonėms, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties, suteikti galimybes saugiai leisti laisvalaikį, užsiimti juos dominančia veikla ir, esant poreikiui bei padedant jaunimo darbuotojams, spręsti kasdienybėje kylančius iššūkius ir klausimus. Atviras darbas savitas tuo, kad dalyvavimas siūlomose veiklose nėra saistomas „privalomumu“: norintis dalyvauti jaunas žmogus neprivalo įsipareigoti lankytis nuolat ir nustatytu laiku užsiimti tam tikra veikla – jaunas žmogus pats sprendžia, kaip naudoti savo laiką. Šiuo metu Šiaulių atvirame jaunimo centre vyksta reikšmingi pokyčiai ir prie jų prisidėti kviečiame visą Saulės miesto jaunuomenę, tad prašome užpildyti apklausą: kokio Šiaulių miesto atviro jaunimo centro norėtum Tu?
 • Kokių veiklų, Tavo nuomone, trūksta atvirame jaunimo centre?
 • Kas galėtų pagerinti jaunimo centro veiklų kokybę bei padidinti jo patrauklumą?
 • Kokias didžiausias problemas pastebi jaunimo centre ir ką galėtų padaryti centro darbuotojai, kad šioje atviroje erdvėje mielai leistum laiką kiekvieną dieną bei čia apsilankyti su malonumu kviestum visus savo draugus?

Kviečiame pateikti savo atsakymus į visus šiuos klausimus užpildant apklausos formą, kurią rasi čia: https://forms.gle/Ki6EACbnmrKYfnrU8

Tavo pateiktos pastabos bei pasiūlymai neabejotinai prisidės prie pozityvių atviro jaunimo centro pokyčių ir padės užtikrinti centro patrauklumą Šiaulių jaunimui!  

Galbūt dar negirdėjai apie Šiaulių atvirą jaunimo centrą? Tada pasek mus Facebook platformoje: https://bit.ly/JaunimoCentroFB

Daugiau informacijos taip pat gali rasti čia: https://siauliumn.lt/siauliu-menu-mokyklos-atviras-jaunimo-centras/

Iki susitikimo jaunimo centre!

Šiaulių atviras jaunimo centro komanda / Šiaulių atviro jaunimo centro nuotraukos