Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Kviečiame susitelkti Ukrainos parėmimui!

Paremti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius galima pervedant paramą į VšĮ „Mėlyna ir geltona“ Blue / Yellow for Ukraine sąskaitą. Iki šios akimirkos paaukota jau daugiau nei milijonas eurų ir tik su mūsų visų palaikymu galime užtikrinti pagalbos ukrainiečiams jų kovoje su Rusija tęstinumą!

 

PERVESTI LIETUVOJE:

Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869

Bankas: Swedbank

Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona

Mokėjimo paskirtis: PARAMA

TAPTI PASTOVIU REMĖJU – AUKOTI 3 AR 5 EUR PER MĖNESĮ:

Skambinkite ar siųsti SMS numeriu 1482. Gavus SMS-atsakymą, tvirtinkite su SMS pagal instrukcijas. Kas mėnesį automatiškai pervedama 3 arba 5 EUR.

Kitus pervedimo būdus bei paramos formas rasite čia: https://www.blue-yellow.lt/lt/

 

Pagalba taip pat labai reikalinga į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams!

Jei turite laisvą butą, namą ar kambarį ir galite suteikti apgyvendinimą Šiaulių mieste nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams, registruokitės (tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys) skambindami Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto koordinavimo skyriui trumpuoju numeriu 1863.

 

Jei turite laisvą gyvenamąjį plotą kitose Lietuvos vietose, suteikite būstą nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams ar pavėžėjimo nuo sienos pagalbą. Užpildyti anketą dėl galimybės suteikti pagalbą galite čia: https://stipruskartu.lt/

 

Pagalbai iš karo zonos Ukrainoje bėgantiems žmonėms lėšas renka ir Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross. Surinktos lėšos bus skiriamos humanitarinei pagalbai, pirmai psichosocialinei pagalbai ir pirmajai pagalbai teikti.

Aukoti galima trumpuoju numeriu 1485, auka - 5 EUR.

 

Prisidėti galima ir čia: https://bit.ly/PagalbaUkrainai

 

Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross taip pat telkia savanorių pajėgas pagalbai ukrainiečiams, judantiems į Lietuvą! Savanorio anketą pildykite čia: https://bit.ly/SavanoriaiUkrainai

 

Savanorių šiuo metu intensyviai ieško ir kitos organizacijos:

 

Registracija savanorystei organizacijoje Gelbėkit vaikus/Save the Children Lithuania:

 

Registracija savanorystei „Maisto bankas“: www.maistobankas.lt/reg

 

Registracija pildant anketą savanorystei Lietuvos Caritas: https://forms.gle/EkAD8iSJt4aYYr3x8

 

Registracija pildant anketą savanorystei Maltos Ordino Pagalbos Tarnyba - Maltiečiai organizacijoje: https://forms.office.com/r/E3gGXPpkvB

 

Vykstant karui kenčia ne tik žmonės, bet ir gyvūnai. Kviečiame registruotis žmones, kurie esant poreikiui galėtų suteikti laikiną prieglobstį Ukrainos gyvūnams. Registracijos anketa – https://bit.ly/UkrainosGyvūnai.

 

Kviečiame dalintis šia informacija: parodykime, jog visa Lietuva yra kartu su Ukrainos žmonėmis!

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis