Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Pasveikinti sėkmingai Šiauliams atstovavę „Dagilėlio“ choristai

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ Italijoje vykusiame X tarptautiniame chorų festivalio konkurse „ISOLA DEL SOLE“ pelnė aukso diplomą. Į Šiaulius grįžusi ir į repeticiją susirinkusį kolektyvą aplankė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Po kelionės į repeticiją susirikę choro „Dagilėlis“ dainininkai kiek nustebo salėje išvydę miesto merą Artūrą Visocką. Repeticijos pradžioje Savivaldybės vadovas padėkojo berniukams už sėkmingą dalyvavimą meno srities varžybose ir pabrėžė, kad tokiomis pergalėmis reikia džiaugtis taip pat, kaip džiūgaujama, kai laimi žinomos sporto komandos.

„Jūs visi kartu kuriate aukšto lygio kultūrą, kuri turi didelę įtaką įvairiausioms gyvenimo sritims. Į miestą su aukšta kultūra visai kitaip žiūri verslas ir investuotojai. Taigi, „Dagilėlis“ kartu su savo vadovu ne tik puošia Šiaulius, bet ir kuria kitokį miestą. Jūsų choro muzikos įrašus su pasididžiavimu dovanojame į miestą atvykstantiems kitų šalių ambasadoriams. Turbūt ir dėl „Dagilėlio“ dainavimo  JAV ambasadorė susižavėjo Šiauliais ir nuoširdžiai tarpininkavo pritraukiant į mūsų miestą dideles amerikietiškas investicijas, kurios jau vyksta. Tokiam miestui, kurį kuria jauni žmonės, yra didelė laimė vadovauti. Jūsų darbas ir jūs patys esate labai svarbūs Šiauliams“, –  kalbėjo Artūras Visockas.

„Mums didelė garbė, kad miesto meras ateina, pas dainuojančius vaikus, pasidžiaugti mūsų pasiekimais. Tai yra požiūris į kultūrą. „Dagilėlis“ sulaukė geriausių atsiliepimų iš Malaizijos, Vengrijos ir Pietų Afrikos respublikos atstovų. Tiek Slovakijos, tiek Italijos publika nuoširdžiai žavėjosi mūsų choro muzika. Labai smagu, kad esame vertinami ir namuose“, – sakė kolektyvo vadovas Remigijus Adomaitis.

Susitikimo pabaigoje „Dagilėlis“ pademonstravo merui Merle Travis kurinį „Sixteen Tons“ , kuris konkurse ir pelnė kolektyvui geriausius įvertinimus.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis