Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pasveikinti sėkmingai Šiauliams atstovavę „Dagilėlio“ choristai

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ Italijoje vykusiame X tarptautiniame chorų festivalio konkurse „ISOLA DEL SOLE“ pelnė aukso diplomą. Į Šiaulius grįžusi ir į repeticiją susirinkusį kolektyvą aplankė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Po kelionės į repeticiją susirikę choro „Dagilėlis“ dainininkai kiek nustebo salėje išvydę miesto merą Artūrą Visocką. Repeticijos pradžioje Savivaldybės vadovas padėkojo berniukams už sėkmingą dalyvavimą meno srities varžybose ir pabrėžė, kad tokiomis pergalėmis reikia džiaugtis taip pat, kaip džiūgaujama, kai laimi žinomos sporto komandos.

„Jūs visi kartu kuriate aukšto lygio kultūrą, kuri turi didelę įtaką įvairiausioms gyvenimo sritims. Į miestą su aukšta kultūra visai kitaip žiūri verslas ir investuotojai. Taigi, „Dagilėlis“ kartu su savo vadovu ne tik puošia Šiaulius, bet ir kuria kitokį miestą. Jūsų choro muzikos įrašus su pasididžiavimu dovanojame į miestą atvykstantiems kitų šalių ambasadoriams. Turbūt ir dėl „Dagilėlio“ dainavimo  JAV ambasadorė susižavėjo Šiauliais ir nuoširdžiai tarpininkavo pritraukiant į mūsų miestą dideles amerikietiškas investicijas, kurios jau vyksta. Tokiam miestui, kurį kuria jauni žmonės, yra didelė laimė vadovauti. Jūsų darbas ir jūs patys esate labai svarbūs Šiauliams“, –  kalbėjo Artūras Visockas.

„Mums didelė garbė, kad miesto meras ateina, pas dainuojančius vaikus, pasidžiaugti mūsų pasiekimais. Tai yra požiūris į kultūrą. „Dagilėlis“ sulaukė geriausių atsiliepimų iš Malaizijos, Vengrijos ir Pietų Afrikos respublikos atstovų. Tiek Slovakijos, tiek Italijos publika nuoširdžiai žavėjosi mūsų choro muzika. Labai smagu, kad esame vertinami ir namuose“, – sakė kolektyvo vadovas Remigijus Adomaitis.

Susitikimo pabaigoje „Dagilėlis“ pademonstravo merui Merle Travis kurinį „Sixteen Tons“ , kuris konkurse ir pelnė kolektyvui geriausius įvertinimus.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis