Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Prieinamumas atveria galimybes: atverkime prekes ir paslaugas Šiauliuose

Artėja dideli pokyčiai. 2025 m. birželio 28 d. įsigalioja Europos Sąjungos direktyva dėl gaminių ir paslaugų prieinamumo reikalavimų, ji galios visiems subjektams, teikiantiems prekes ar paslaugas. Pradėkime ruoštis iš anksto – juk prieinamumas atveria galimybes.

Lapkričio 21 d. 10 val. Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos 205 salėje (Vytauto g. 84, Šiauliai) vyks Neįgaliųjų reikalų departamento renginys „Prieinamumas atveria galimybes: atverkime prekes ir paslaugas“, skirtas:

 • susipažinti su Direktyva dėl gaminių ir paslaugų prieinamumo reikalavimų ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus;
 • geriau suprasti negalią turinčius žmones, norinčius įsigyti jų poreikiams pritaikytas prekes ir gauti pritaikytas paslaugas.

Renginyje laukia:

 • LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovų pristatymas „Prieinamumo direktyva – ką būtina žinoti?“ ir klausimų bei atsakymų sesija
 • Kokių prekių ir paslaugų nori neįgalieji? Lietuvoje atlikto tyrimo apžvalga bei praktiniai patarimai

Renginys yra NEMOKAMAS. Jo trukmė – iki 2 val. Renginyje laukiami visi, kurie susiduria su fizinės aplinkos planavimu, įrengimu, priežiūra ir tie, kuriuos domina šios temos.

REGISTRACIJA: atidarykite nuorodą: https://forms.gle/2ewD9AuwUQreNe5WA, užpildykite nurodytus laukelius ir mes Jums atsiųsime priminimo apie renginį laišką, o po renginio – dalomąją medžiagą.

Jus taip pat gali sudominti renginys apie fizinės aplinkos prieinamumą Šiauliuose:
https://forms.gle/S5tTL3tfF48Wcs5U6.


Organizatorius Neįgaliųjų reikalų departamentas.


Kilus klausimų, kreipkitės [email protected]

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas