Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šią savaitę šiauliečius džiugins net 4 ciklo „Saulės vasaros koncertai 2021“ renginiai!

Ir šią savaitę mėgausimės ne tik nuostabiu oru, bet ir Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ organizuojamo ciklo „Saulės vasaros koncertai 2021“ renginiais. Šiaulių bulvaras ir Prisikėlimo aikštė prisipildys profesionalios muzikos garsų, kuriuos pietų pertraukos metu dovanos Šiaulių bigbendas, Šiaulių pučiamųjų orkestras, Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos džiazo orkestras „Romuva“ ir miesto muzikuojantis jaunimas. Net 4 nemokami koncertai Jūsų lauks nuo antradienio iki penktadienio kasdien.

Organizatoriai maloniai prašo laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo LR Vyriausybė ir primena, kad esant nepalankioms oro sąlygoms, renginiai nevyks. Visą su renginiais susijusią informaciją galite sekti koncertų salės „Saulė“ feisbuko paskyroje arba www.saule.lt. Ten pat rasite ir pilną visos vasaros programą.

 

Šios savaitės programa:

 1. 15 d. 12 val. „Džiazo mozaika“.

Dalyvauja Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos džiazo orkestras „Romuva“.

Meno vadovas ir dirigentas Romualdas Žukauskas.

Prisikėlimo aikštė.

 1. 16 d. 12 val. „Let The Good Times Roll“.

Dalyvauja: Šiaulių bigbendas, Skirmantas Sasnauskas (trombonas), Vytautas Mačiulis (kontrabosas), Algirdas Alijošius (ritminė gitara).

Meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis.

Prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213.

 1. 17 d. 12 val. „Vasaros brizas“.

Dalyvauja Šiaulių pučiamųjų orkestras.

Meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga.

Prisikėlimo aikštė.

 1. 18 d. 12 val. „Muzikinė kelionė su Glenu Milleriu“.

Dalyvauja: Šiaulių pučiamųjų orkestras, Agnė Buškevičiūtė (sopranas), Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai: Majus Šalkus (mokyt. R. Zubrickas), Vytautas Šatas, Gustas Janulis (mokyt. E. Sidaras), Akvilė Janulytė, Gėla Kačinskaitė, Gustas Rukas (mokyt. A. Banys).

Meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga.

Prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213.